Świnoujska Baza Noclegowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych gestorów bazy noclegowej oraz uwzględniając oczekiwania turystów poszukujących w sieci Internetu informacji o noclegach w Świnoujściu i okolicach, mam przyjemność zaproponować Państwu promocję Waszego obiektu noclegowego w Świnoujskiej Bazie Noclegowej.

 

Świnoujska Baza Noclegowa jest integralną częścią Świnoujskiego Informatora Turystycznego dostępnego w sieci Internet pod adresem www.swinoujscie.com.

Nasz portal ma charakter typowo turystyczny i ukierunkowany jest głównie na odbiorców z zewnątrz – czyli tych, którzy planują przyjazd do Świnoujścia i poszukują w internecie informacji na temat noclegów, atrakcji turystycznych, rozrywki, gastronomi, handlu, transportu, usług i biznesu.

Portal nasz istnieje już od kilku lat i cieszy się bardzo dużym, wciąż rosnącym zainteresowaniem internautów spoza naszego miasta jak również mieszkańców Świnoujścia. Jest to doskonała i jednocześnie najskuteczniejsza forma promocji, która działa przez 24 godz. / dobę, na cały świat – bez względu na miejsce z którego pochodzi odbiorca. Mimo, iż w większości odbiorcami są Polacy, to obecnie ponad 35% rozpoznanych odwiedzin jest spoza Polski. Wśród nich na pierwszym miejscu są Niemcy tuż za nimi Szwedzi i Norwegowie. Dlatego też strona ta tłumaczona jest na język niemiecki i język szwedzki.

szczegółowa oferta

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Z poważaniem

Ryszard Szczepański