Wycieczki

Wycieczki jednodniowe fakultatywne to świetna okazja, by poznać ciekawe miejsca w okolicy miasta Świnoujście. Organizowane przez biuro podróży Fregata, pozwalają na zwiedzanie atrakcyjnych miejsc w ciągu jednego dnia.

Świnoujście jest doskonałym miejscem wypadowym do różnych ciekawych miejsc w Polsce i Europie. Dzięki wycieczkom jednodniowym fakultatywnym, można zwiedzić Berlin, Kopenhagę Malmo, Wolin, Kamień Pomorski, Bornholm, Szczecin, Legoland w Danii i wiele innych interesujących miejsc. To świetna okazja, by poznać nowe miejsca, poznać historię i kulturę, a także odpocząć od codzienności i naładować baterie.

Innym interesującym miejscem jest Kamień Pomorski. To miasto położone niedaleko granicy z Niemcami, oferuje wiele atrakcji. Warto zobaczyć tam Kościół św. Piotra i Pawła, a także Muzeum Regionalne. W Kamieniu Pomorskim znajduje się również jeden z największych zamków w Polsce – zamek krzyżacki.

Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne z Świnoujścia, to warto również wspomnieć o wycieczce na Bornholm. Bornholm to wyspa położona na Morzu Bałtyckim, należąca do Danii. Wyspa ta jest bardzo popularna wśród turystów z Polski i oferuje wiele atrakcji turystycznych. Można tam zwiedzić miasta Ronne i Gudhjem, a także odwiedzić wiele ciekawych miejsc, takich jak skansen, muzeum, czy też parki narodowe.

Wycieczki jednodniowe fakultatywne z Świnoujścia to świetna okazja, by poznać najciekawsze miejsca w okolicy miasta, a także połączyć przyjemne z pożytecznym. Są one dostępne dla osób w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami. Organizowane przez profesjonalne biuro podróży, które zapewnia transport, opiekę przewodnika oraz pełne ubezpieczenie. Dzięki temu można cieszyć się wycieczką bez martwienia się o logistykę i bezpieczeństwo.
Biuro Turystyki Skandynawskiej FREGATA organizuje:
Wycieczki fakultatywne do Kopenhagi i Malmo, Berlina, Hamburga, Wolgastu, Szczecina, Wolina, Legolandu, do parków rozrywki i na tropikalną wyspę.
W okresie zimowym wycieczki do Tajlandii, rejsy statkami po Morzu Śródziemnym i wiele innych.

Zapoznaj się z pełną ofertą wycieczek na stronie internetowej biura:

www.fregata.pl