Współpraca

ŚWINOUJSKI Informator turystyczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych gestorów bazy noclegowej w Świnoujściu i okolicach, mam przyjemność zaproponować Państwu oprócz promocji obiektu noclegowego także promocję usług związanych z obiektami turystycznymi, gastronomicznymi, handlem, rozrywką itp.

Uprzejmie informujemy, iż Agencja Reklamowa SKAPEAT przejęła portal internetowy www.swinoujscie.com.

Jako nowy właściciel zmieniliśmy filozofie prowadzenia portalu przekształcając go w portal tylko i wyłącznie turystyczny, służącym wszystkim podmiotom gospodarczym związanym z działalnością turystyczną Świnoujścia i okolic. Dokonaliśmy zmianę szaty graficznej powodując, iż portal stał się bardziej czytelny i funkcjonalny dla użytkowników oraz osób zamieszczających w nim informacje, wpisy oraz reklamy.

Portal będzie utrzymany w charakterze typowo turystycznym i ukierunkowany jest głównie na odbiorców z zewnątrz – czyli tych którzy planują przyjazd do Świnoujścia i poszukują w Internecie informacji na temat noclegów, atrakcji turystycznych, rozrywki, gastronomii, handlu, transportu, usług i biznesu.

Portal www.swinoujscie.com istnieje już od kilku lat i cieszy się bardzo dużym, wciąż rosnącym zainteresowaniem internautów spoza naszego miasta jak również mieszkańców Świnoujścia. Jest to doskonała i jednocześnie najskuteczniejsza forma promocji, która działa 24 godz. / dobę, na cały świat – bez względu na miejsce z którego pochodzi odbiorca. Mimo, iż w większości odbiorcami są Polacy, to obecnie ponad 35 % rozpoznanych odwiedzin jest spoza Polski. Wśród nich na pierwszym miejscu są Niemcy tuż za nimi Szwedzi i Norwegowie. Dlatego też strona ta tłumaczona będzie na język angielski, niemiecki i szwedzki.

Będziemy dokonywali wszelkich starań by portal widoczny był na innych portalach turystycznych oraz znalazł się na najwyższych miejscach witryn takich jak Onet.pl, W.P, Interia, Google odsłaniając do nas linki. Dodatkowo portal nasz reklamowany jest na promach miejskich typu Karsibór i Bielik, na autokarze jeżdżącym po Polsce i za granicę oraz na nośnikach reklam na terenie Świnoujścia i okolic.

Strona jest również reklamowana na wielu targach turystycznych odbywających się w całej Polsce.

Jesteśmy także członkiem Świnoujskiej Organizacji Turystycznej oraz Północnej Izby Gospodarczej.
Mamy nadzieję, iż współpraca z nami przyniesie Państwu większe niż do tej pory korzyści.
Do kontaktu z Państwem została upoważniona tylko i wyłącznie pani Anna Szczepańska-Szwech tel. 794 520 669 , ania@swinoujscie.com z którą można będzie dokonać wszelkich wpisów. Uzgodnić treść reklamy oraz dokonać zmian na stronie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Wpis Podstawowy do Świnoujskiego Informatora Turystycznego obejmuje prezentację składającą się z adresu, opisu obiektu i oferty, 4 zdjęć i prezentacji danych teleadresowych Państwa prezentacja dodatkowo może być prezentowana w języku niemieckim (dodatkowa opłata za tłumaczenie). Opłata miesięczna tytułem Wpisu Podstawowego, to inwestycja w wysokości 15 zł netto + 23% VAT (18,45 brutto). Przy dokonaniu opłaty na rok wyświetlania prezentacji udzielamy bonifikaty w postaci dwóch bezpłatnych miesięcy. Opłata roczna będzie wówczas wynosiła tylko 150 zł netto + 23% Vat

Wpis Rozszerzony obejmuje prezentację składającą się z opisu obiektu i oferty, 9-12 zdjęć, prezentacji danych teleadresowych oraz aktywnego i bezpośredniego odnośnika do Państwa strony WWW. Opłata roczna tytułem Wpisu Rozszerzonego, to inwestycja w wysokości tylko 300 zł netto + 23% VAT (366,00 brutto).

Współpraca marketingowa

W ramach współpracy marketingowej proponujemy stałe pole banerowe widoczne na stronie głównej i podstronach naszego portalu. Pole takie należy wyłącznie do Państwa, co stwarza możliwość prezentowania dowolnej liczby bannerów, z linkami prowadzącymi bezpośrednio do wielu podstron Państwa witryny, co korzystanie wypływa na pozycjonowanie Państwa strony.

Opłata miesięczna będzie wówczas wynosiła 500 zł netto +23% Vat

Dla wymagających i tych co chcą znacznie zaistnieć oraz być bardzo widocznym na stronie proponujemy billbord – największy baner o wielkości 750/100 pixeli, widoczny na nagłówku strony głównej i na podstronach naszego portalu. Billboard wyświetlany jest bez limitu odsłon, w rotacji z innymi reklamami firm trzecich. Opłata miesięczna będzie wówczas wynosiła 300 zł netto + 23% Vat.

Umowa marketingowa podpisywana jest na okres minimum 6 miesięcy. Rozliczenie odbywa się w formie stałego abonamentu, płatnego co 6 miesięcy. W przypadku skorzystania z pełnej naszej oferty, proponujemy stały abonament w obniżonej cenie 650,00 zł netto + 23% Vat

Portal www.swinoujscie.com reklamowany jest przez witryny zbliżone tematycznie: www.usedom.pl, www.miedzyzdroje.info.pl, www.wybrzeze.com.pl oraz wiele innych witryn odsyłających linki do nas, w tym przez Katalogi Onet, Wp, Interia.

Dodatkowo portal reklamowany jest na tablicach świetlnych przy przeprawach promowych w Świnoujściu, na promach miejskich typu Bielik i Karsibór, na autokarze jeżdżącym po Polsce i za granicę oraz na nośnikach reklam na terenie Świnoujścia i okolic.
Strona jest również reklamowana na wielu targach turystycznych odbywających w całej Polsce.
Jesteśmy także członkami Świnoujskiej Organizacji Turystycznej oraz Północnej Izby Gospodarczej.

 

Cennik reklamy w serwisie www.swinoujscie.com

Rodzaj reklamy Rozmiar w pix Ceny
1. Banner główny – największa, graficzna reklama umieszczona w górnej części pod logiem portalu, wyświetlany na wszystkich stronach serwisu. (wyświetlany w rotacji max do 5 szt.). 943 x 100 400,- *
2. Banner ekstra – wyświetlany na wszystkich stronach serwisu, umieszczony w górnej części pod logiem portalu w miejscu bannera głównego. 200 x 80 200,- *
3. Button specjalny – wyświetlany na wszystkich stronach portalu (z prawej strony pod menu głównym, dział „polecamy”). 150 x 50+** 150,- *
4. Button standardowy – wyświetlany na wszystkich stronach portalu (prawa strona pod buttonami specjalnymi, dział „reklama”). 150 x 50+** 100,- *
5. Wpis do bazy noclegowej (standard )- w zakładce Noclegi wpis do bazy 150,- / rok
6. Wpis do bazy noclegowej (rozszerzony) – w zakładce Noclegi, 9 -12 zdjęć, bezpośredni odnośnik do strony WWW. wpis do bazy 300,- / rok
7. Artykuły sponsorowane – artykuły zamieszczane jako newsy. jednorazowy wpis 150,- *
8. Background – graficzna reklama statyczna umieszczona jako tło portalu. Inne specjalne formy reklamy do uzgodnienia. cała strona 100,- ***
9. Inne specjalne formy reklamy do uzgodnienia.
* – Ceny netto, należy doliczy 23% Vat, cena dotyczy 1000 efektywnych kliknięć lub okresu 1 miesiąca wyświetlana.
** – Oznacza dowolny rozmiar (max.400pix.) stanowiący wielokrotność 50 pix. każde dodatkowe powiększenie liczone jest jako dodatkowy button.
*** – Cena dotyczy 1 dnia wyświetlania, min 10 dni.
Informacje dotyczące reklamy w portalu: Firma SKAPEAT tel. (+48) 32 70 578 lub pod adresem
ania@swinoujscie.com 

Dodaj komentarz