Apartament do wynajęcia – Baltic Park Promenada

Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji apartament zapewniający 2-6 osobom komfortowy pobyt nie tylko w sezonie. Jest jasny, przestronny, gustownie zaaranżowany, wyposażony w sprzęt o najwyższym standardzie.

W skład 40-metrowego apartamentu wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i balkon. Aneks kuchenny wyposażony jest m.in. w zmywarkę do naczyń, piekarnik, płytę elektryczną, chłodziarko – zamrażarkę. W salonie Goście znajdą sofę oraz TV, radio. Sypialnia wyposażona jest w łóżko małżeńskie, szafę. Budynek, w którym znajduje się apartament wyposażony jest w windę.

Baltic-Park Plaża jako prestiżowe osiedle o charakterze willi śródziemnomorskich oferujące noclegi w Świnoujściu, jest chronione i monitorowane całodobowo, z estetycznie zagospodarowaną zielenią i własnym placem zabaw dla dzieci. W promieniu kilkudziesięciu metrów Goście mają do dyspozycji nie tylko najpiękniejszą i najszerszą plażę w Polsce, ale również wybór kawiarni i restauracji na nowej eleganckiej promenadzie. Na nadmorskiej plaży w Świnoujściu co roku powiewa Błękitna Flaga – międzynarodowe wyróżnienie nadawane kąpieliskom, które spełniają najwyższe światowe standardy w kilku kategoriach, m.in. czystości wody i bezpieczeństwa.