Reklama

Agencja Reklamowa SKAPEAT  

72-600 ŚWINOUJŚCIE, UL. Szkolna3

Tel   605393777

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych gestorów bazy noclegowej oraz uwzględniając oczekiwania turystów poszukujących w sieci Internetu informacji o noclegach w Świnoujściu i okolicach, mam przyjemność zaproponować Państwu promocję Waszego obiektu noclegowego w Świnoujskiej Bazie Noclegowej.

Świnoujska Baza Noclegowa jest integralną częścią Świnoujskiego Informatora Turystycznego dostępnego w sieci Internet pod adresem www.swinoujscie.com.

Nasz portal ma charakter typowo turystyczny i ukierunkowany jest głównie na odbiorców z zewnątrz – czyli tych, którzy planują przyjazd do Świnoujścia i poszukują w internecie informacji na temat noclegów, atrakcji turystycznych, rozrywki, gastronomi, handlu, transportu, usług i biznesu.

Portal nasz istnieje już od kilku lat i cieszy się bardzo dużym, wciąż rosnącym zainteresowaniem internautów spoza naszego miasta jak również mieszkańców Świnoujścia. Jest to doskonała i jednocześnie najskuteczniejsza forma promocji, która działa przez 24 godz. / dobę, na cały świat – bez względu na miejsce z którego pochodzi odbiorca. Mimo, iż w większości odbiorcami są Polacy, to obecnie ponad 35% rozpoznanych odwiedzin jest spoza Polski. Wśród nich na pierwszym miejscu są Niemcy tuż za nimi Szwedzi i Norwegowie. Dlatego też strona ta tłumaczona jest na język niemiecki i język szwedzki.

Wpis Podstawowy do Świnoujskiej Bazy Noclegowej obejmuje prezentację składającą się z opisu obiektu i oferty, 6 zdjęć, prezentacji danych teleadresowych oraz aktywnego i bezpośredniego odnośnika do Państwa strony WWW. Państwa prezentacja dodatkowo może być prezentowana w języku niemieckim. Opłata miesięczna tytułem Wpisu Podstawowego, to inwestycja w wysokości 15 zł netto + 23% VAT (18,45 brutto). Przy dokonaniu opłaty na rok wyświetlania prezentacji udzielamy bonifikaty w postaci dwóch bezpłatnych miesięcy. Opłata roczna będzie wówczas wynosiła 150 zł netto + 23% Vat

 

Wpis Rozszerzony obejmuje prezentację składającą się z opisu obiektu i oferty, 9-12 zdjęć, prezentacji danych teleadresowych oraz aktywnego i bezpośredniego odnośnika do Państwa strony WWW. Opłata roczna tytułem Wpisu Rozszerzonego, to inwestycja w wysokości 300 zł netto + 23% VAT (366,00 brutto).

 

Z doświadczenia wiemy, że jest to pewna inwestycja, którą od wielu lat z zadowoleniem przedłuża wielu naszych klientów. Chcielibyśmy abyście Państwo do nich dołączyli. Dla tego dodatkowo otrzymujecie Państwo 100%  Gwarancję Satysfakcji – czyli możliwość rezygnacji w ciągu 7 dni i pełen zwrot kosztów, bez podawania powodu rezygnacji. Ponadto jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszej oferty do końca czerwca 2011r., to otrzymają Państwo dodatkowy miesiąc promocji zupełnie gratis!. W ten sposób, Państwa obiekt będzie promowany w naszym portalu przez 13 miesięcy!

Współpraca marketingowa

W ramach współpracy marketingowej proponujemy stałe pole banerowe widoczne na stronie głównej i podstronach naszego portalu. Pole takie należy wyłącznie do Państwa, co stwarza możliwość prezentowania dowolnej liczby bannerów, z linkami prowadzącymi bezpośrednio do wielu podstron Państwa witryny, co korzystanie wypływa na pozycjonowanie Państwa strony cena 400 zł netto +23% Vat

Dla wymagających i tych co chcą znacznie zaistnieć oraz być bardzo widocznym na stronie proponujemy billbord – największy baner o wielkości 750/100 pixeli, widoczny na nagłówku strony głównej i na podstronach naszego portalu. Billboard wyświetlany jest bez limitu odsłon, w rotacji z innymi reklamami firm trzecich – cena 300 zł netto + 23% Vat

 

Umowa marketingowa podpisywana jest na okres minimum 6 miesięcy. Rozliczenie odbywa się w formie stałego abonamentu, płatnego co 6 miesięcy. W przypadku skorzystania z pełnej naszej oferty, proponujemy stały abonament w obniżonej cenie 650,00 zł netto + 23%Vat

 

 

 

Dodatkowo portal reklamowany jest na reklamowych tablicach świetlnych przy przeprawach promowych w Świnoujściu, w tym przy przeprawie Karsibór oraz na innych nośnikach reklam na terenie Świnoujścia i okolic.

Strona jest również reklamowana na wielu targach turystycznych w Polsce.

 

Jesteśmy także członkami Świnoujskiej Organizacji Turystycznej oraz Północnej Izby Gospodarczej.

 

FACEBOOKU

GOOGLE PLUS

 

 

 

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Z poważaniem

Ryszard Szczepański

Dodaj komentarz