Wspaniała Wyspa Karsibór | Rejs po 44 Wyspach „Wodniczkę” | Kajaki, rowerki wodne i przepiękna przyroda

Pragniemy przybliżyć wspaniałe miejsce jakim jest Wyspa Karsibór i jej przepiękne położenie, przyroda oraz coraz więcej atrakcji.
Przygotowaliśmy filmik wykonany naszym dronem ukazujący namiastkę tego co zobaczymy na miejscu. Przez lata Karsibór mimo że położony w bezpośredniej bliskości Świnoujścia był nieco zaniedbany pod wieloma względami, zwłaszcza turystycznymi. Od kilku lat jednak zaczyna przypominać małą perełkę turystyki, zwłaszcza dla osób stroniących od zgiełku zapchanego turystami Świnoujścia. Przepiękna przyroda, cisza, śpiew ptaków w tym tych pod ścisłą ochroną, przepiękne rozlewiska i kanały pomiędzy „44 wyspami” na jakich leży Świnoujście sprawiają że wiele osób planuje i spędza tu całe lato.

Bez problemu wynajmiemy łódkę, kajaki czy rowerki wodne, zjemy smaczną zawsze świeżą rybkę. Od zeszłego roku możemy również zwiedzać owe wysepki na pokładzie nowoczesnego hybrydowego katamaranu „Wodniczka„. Rejs po „44Wyspach” to wspaniała i niezapomniana wycieczka i przygoda. Bez wątpienia powinna znaleźć się jako obowiązkowy punkt programu każdego turysty.
Więcej o rejsach i biletach na stronie www.narozlewisku.pl

Dodatkowo Karsibór powinien znaleźć się na każdej mapie miłośnika jednośladów. Wyspa to idealne miejsce na wycieczki rowerowe, praktycznie rowerem dostaniemy się w każdy zakątek wyspy.

Zapraszamy na krótkie filmiki

Komentarze

Comments are closed.