Uroczystości rodzinne, panieńskie i kawalerskie oraz integracyjne.

Organizacja uroczystości rodzinnej, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego to nie lada wyzwanie!

Nie wspominając już o kosztach i samej organizacji przyjęcia. Zastanawiasz się, jak i gdzie zorganizować uświetnione przyjęcie i sprawić by zapamiętane było na bardzo długo? Uroczystości rodzinne, przyjacielskie, integracyjne zazwyczaj odbywają się w klubie, hotelu czy mieszkaniu. Ostatnio dużą popularnością cieszą się oryginalne, ustronne i zaciszne miejsca. Podsuwamy pomysł – rejs katamaranem Wodniczka po Krainie 44 wysp.

Mniej lub bardziej uroczyste spotkania na stałe wpisały się już do naszych rejsów jakie organizujemy na zamówie i wpisały się już do naszych kalendarzy. Rejs powiązany z uroczystością to idealny sposób na odetchnięcie i odstresowanie się w natłoku pracy i życiowych zajęć. Bez względu na to, jaki cel przyświeca organizacji uroczystości warto zadbać by goście wynieśli niezapomniane wrażenie a takim zapewne będzie rejs katamaranem Wodniczka po krainie 44 wysp.

Rejs to alternatywa dla zatłoczonych miejsc. Gwarancja prywatności, wolności i komfortu a co najważniejsze oszczędność zwłaszcza w przygotowaniu uroczystości przy małym obciążeniu portfela. Proszę jednak pamiętć, aby dużo wcześniej rezerwować, jeśli zrobicie to zbyt późno może się zdarzyć tak, że Wasz wymarzony termin będzie zajęty.

Szczegóły dotyczące cen i rezerwacji mailowo rezerwacje@fregata.pl lub tel. 605 393 777