CoffeeBar znów otwarty!

Mamy dla Was dobre wieści. Dobrze znana zarówno mieszkańcom Świnoujścia, jak i turystom, kawiarnia CoffeeBar niedawno ponownie otworzyła swe drzwi dla gości po jesienno-zimowej, sezonowej przerwie.

CoffeeBar to przytulna, pełna zieleni kawiarnia zlokalizowana 5 minut spacerkiem od przeprawy promowej Bielik, pod adresem Marynarzy 5. Już od progu wita nas tu miła, swobodna i rodzinna atmosfera. Wypełnione zielenią patio od razu wprawia w doskonały nastrój, a pełna kolorowych, domowych ciast witryna zaprasza do chwili wytchnienia przy ciastku i kawie. A tutejsza smakuje doskonale. Do jej przygotowania wykorzystywane są świeżo palone ziarna 100% Arabiki z rzemieślniczej palarni. I to czuć zarówno w smaku, jak i doskonałym aromacie, który wypełnia kawiarnię.

To miejsce, w którym można zwolnić tempo, odpocząć od codziennych spraw czy też spędzić miło czas w gronie przyjaciół. Delikatna, nastrojowa muzyka płynąca z głośników zdecydowanie temu sprzyja.

Stałych gości na pewno ucieszy fakt, że dla ich wygody – od tego sezonu w kawiarni możliwa jest płatność  kartą, a w patio zamontowano dodatkowe klimatyzatory, by czas spędzony w kawiarni był równie przyjemny także podczas letnich upałów.

CoffeeBar zaprasza do Świnoujścia pod adres Marynarzy 5 codziennie od godziny 10 do 18.

Komentarze

  • Sławek

    Potwierdzam, panie tu pracujące serwują naprawdę wyśmienitą kawę, ciasta własnej roboty, pachnące świeżością, muzyka jest naprawdę bardzo dobrze dobrana, nie za głośna, jak zdarza się w innych kawiarniach..

Comments are closed.