Marzec 2020
01.03. niedziela
godz.11.00 VIII edycja „Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22
Organizatorzy: 8. Flotylla Obrony Wybrzeża, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Zapisy na miejscu w godz. 9.00-10.30
godz. 11.00
godz.12.00 X edycja Świnoujskiej Basket Ligi
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji, tabele, statystyki i plan gier na stronie www.swibas.pl
godz.17.00 Duchy wojny
Koncert w wykonaniu solistów i solistek Pracowni Wokalno- Artystycznej Mariny Nikoriuk
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz.17.30
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
02.03. poniedziałek
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
03.03. wtorek
godz. 9.00 Współzawodnictwo sportowe szkół
Piłka koszykowa dziewcząt Licealiada
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
godz.17.00 Wystawa pt.: „Młodzi Artyści z Karsiborza”
Miejsce: Filia MDK Karsibór, ul. 1 Maja 40
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 20.00 Powtórki salsowe – Salsa Practice
w tym Bachata
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
04.03. środa
godz.10.00 65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Miejsce: Sala Kameralna MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz.19.30 Spacer przez Świnoujście wczoraj i dziś
Pokaz slajdów w języku niemieckim
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 91 321 26 76
05.03. czwartek
godz. 9.15 Współzawodnictwo sportowe szkół
Piłka koszykowa chłopców, Licealiada
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Białoruska
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
godz.17.00 Być kobietą
Wystawa Mai Przybylskiej
Miejsce: Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 18.00 Sonata Scrabble
Spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
06.03. piątek
godz. 17.00 Wystawa rysunku Romana Gnatowskiego pt.: „Fantastyczna Kobieta”
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego,
ul. Piłsudskiego 15
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
Wstęp wolny
godz.18.00 Ptaki
Pokaz najnowszego filmu dokumentalnego Krzysztofa Chomicza
oraz spotkanie autorskie
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz.19.00-21.00 Rekreacyjna Liga Tenisa Stołowego
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
07.03. sobota
godz. 9.00 Parkrun Świnoujście
Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego,
ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej informacji na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.16.00 Koncert dla Pań
W wykonaniu Zespołu Chwaty
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz.16.00 Piękne kwiaty dla Pań
Spotkanie z okazji Dnia Kobiet
Miejsce: Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Organizatorzy: Miejski Dom Kultury Świnoujście, PZERiI koło nr 1
Wstęp wolny
godz.17.00 Kobiety – Kobietom
Koncert w wykonaniu zespołu Keja
Miejsce: Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz.18.00 Wernisaż fotografii Krzysztofa Chomicza pt.: „Ptaki”
Miejsce: Galeria ART., ul. Wojska Polskiego 1/1
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 20.30 Milonga wiosenna– Tango Party
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
08.03. niedziela
godz.11.00
godz.12.00 X edycja Świnoujskiej Basket Ligi
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji, tabele, statystyki i plan gier na stronie www.swibas.pl
VIII Babski Bieg
godz.16.00 start do Babskiego Biegu i marszu Nordic Walking
godz.17.00 Bieg na Szpilkach – 100 m (po zakończeniu Babskiego Biegu)
Miejsce: Promenada, na wysokości Pływalni Miejskiej,
ul. Żeromskiego 62/ plaża
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Zapisy w godzinach 14.00-15.45
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
godz.17.30
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
09.03. poniedziałek
godz.17.00 Koncertujemy dla Pań
Spotkanie z okazji Dnia Kobiet, koncert Andrzeja Wiśniewskiego
Miejsce: Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Organizatorzy: Miejski Dom Kultury Świnoujście, PZERiI koło nr 2
Wstęp wolny
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
10.03. wtorek
godz.14.00 Dzieciaki do dzieła
Warsztaty plastyczne
Miejsce: Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 20.00 Powtórki salsowe – Salsa Practice
w tym Bachata
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
12.03. czwartek
godz. 18.00 Sonata Scrabble
Spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz. 20.00 Koncert tenora Felipe Alonso Cespedes Sanchez z Chile
Arie operetkowe i piosenka popularna
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 20 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 91 321 26 76
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
13.–15.03. piątek - niedziela
III Otwarte Halowe Mistrzostwa Wyspy Uznam
w Tenisie Ziemnym
gry pojedyncze kobiet OPEN (hala Ahlbeck), gry pojedyncze mężczyzn OPEN (hala w Świnoujściu), gry pojedyncze Old Boy’s
50 + (hala w Świnoujściu), gry deblowe mężczyzn (hala
w Świnoujściu), gry deblowe Mixt (hala w Ahlbeck)
Miejsce: Hala Tenisowa, ul. Matejki 17 a/ Hala Tenisowa Ahlbeck
ul. Siedlung Ostend
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca 2020 r., do godz. 18.00: zawodnicy z Polski pod nr tel. 91 322 21 06 lub osobiście na Hali Tenisowej OSiR, zawodnicy z Niemiec – Marius Tonder +49 176 986 298 79. Losowanie gier nastąpi 12 marca 2020 r.,
o godz.19.00
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
Capoeira Sempre No Coração vol. 2
Warsztaty sportowe
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr. 6 bud. B, ul. Kościuszki 11
Organizator: Stowarzyszenie Klub Sportowy Capoeira Brasil GCB
Więcej informacji na: pl-pl.facebook.com/capoeira.swinoujscie
13.03. piątek
godz.19.00-21.00 Rekreacyjna Liga Tenisa Stołowego
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
14.03. sobota
godz. 9.00 Parkrun Świnoujście
Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego,
ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej informacji na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.
10.00 – 14.00 Giełda kolekcjonerska
Monety, banknoty, odznaczenia, medale, widokówki, znaczki itp
Miejsce: Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
Organizator: Handlowcy z Pasażu Rondo, Koło Filatelistyczne w Świnoujściu
Więcej informacji: tel. 660 791 797 lub www.facebook.com/pasazrondoswinoujscie
godz. 12.00 Koncert charytatywny na rzecz Krzysztofa Naklickiego
Miejsce: Sala Teatralna i Sala Sportowa MDK, ul. Matejki 11
Organizatorzy: Drużyna Aniołów, Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 20.00 Koncert Janusza Urzykowskiego p.n. Bob Dylan i przyjaciele
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Rezerwacja biletów (30 zł) tel. 721 451 721
15.03. niedziela
godz. 11.00
godz.12.00 X edycja Świnoujskiej Basket Ligi
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji, tabele, statystyki i plan gier na stronie www.swibas.pl
godz.17.30
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
16.03. poniedziałek
godz. 11.00 Spektakl edukacyjny dla dzieci pt.: „Wiosenne porządki”
w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego,
ul. Piłsudskiego 15
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
Wstęp wolny
godz.13.00 Dzieciaki do dzieła
Warsztaty plastyczne
Miejsce: Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
17.03. wtorek
godz. 20.00 Powtórki salsowe – Salsa Practice
w tym Bachata
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
18.03. środa
godz.19.30 Spacer przez Świnoujście wczoraj i dziś
Pokaz slajdów w języku niemieckim
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 91 321 26 76
19.03. czwartek
godz. 18.00 Sonata Scrabble
Spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
20.03. piątek
godz.10.00 Rewia Talentów
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 6
Wstęp wolny
godz.19.00-21.00 Rekreacyjna Liga Tenisa Stołowego
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
godz.19.00 Koncert Wiosenny Towarzystwa Przyjaciół Świnoujścia
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia
Wstęp wolny
godz. 20.00 Koncert BLUE Willmingtons
Koncert bluesowy
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Rezerwacja biletów (35 zł) tel. 721 451 721
21-22.03. sobota - niedziela
Warsztaty BACHATA
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Szczegóły pod numerem tel. 721 451 721
21.03. sobota
godz. 9.00 Parkrun Świnoujście
Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego,
ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej informacji na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.09.00-14.00 Pchli targ
Miejsce: Targowisko Miejskie – Zielony Rynek pod Zegarem,
ul Kołłątaja 4a
Organizator: Urząd Miasta Świnoujście
godz.12.00 Wykład dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku
wykład z historii literatury polskiej wygłosi mgr Iwona Dominiak
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 20.00 BACHATA Party
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp w cenie 10 zł
22.03. niedziela
Świnoujska Liga Biegowa – Biegi z Marzanną
godz.11.00 Biegi dla dzieci i młodzieży
godz.12.00 Bieg Open kobiet i mężczyzn
Dekoracje bezpośrednio po każdym zakończonym biegu
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Zapisy w godz.9.00-10.50, więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
godz. 11.00
godz.12.00 X edycja Świnoujskiej Basket Ligi – Finał
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji, tabele, statystyki i plan gier na stronie www.swibas.pl
godz.17.30
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
23.03. poniedziałek
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
24.03. wtorek
godz. 17.00 Koncert charytatywny na rzecz Krzysztofa Naklickiego
w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I. stopnia w Świnoujściu
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizatorzy: PSM I stopnia w Świnoujściu, Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 20.00 Powtórki salsowe – Salsa Practice
w tym Bachata
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
26.03. czwartek
godz. 18.00 Sonata Scrabble
Spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
27.03. piątek
godz. 19.00 Koncert jubileuszowy Edyty Geppert
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Scena Konesera
Bilety w cenie 100 zł, do nabycia: w Kasie MDK, pok. 317, od pon.
do pt. w godz. 8.00 – 15.00 oraz na zewnętrznych stronach internetowych
godz.19.00-21.00 Rekreacyjna Liga Tenisa Stołowego
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od strony
ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
28 – 29.03. sobota - niedziela
Warsztaty SALSA z Art. Torres Studio
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Szczegóły pod numerem tel. 721 451 721
28.03. sobota
godz. 9.00 Parkrun Świnoujście
Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego,
ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej informacji na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.
10.00 – 14.00 Jarmark Rękodzieła Artystycznego
Miejsce: Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
Organizator: Handlowcy z Pasażu Rondo
Więcej informacji: tel. 660 791 797
lub www.facebook.com/pasazrondoswinoujscie
29.03. niedziela
godz.12.00-14.00 Piknik Sportowy
Miejsce: Plaża przy Centrum Ratowników w Świnoujściu, wejście
od ul. Powstańców Śląskich
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i rekreacji „Wyspiarz”, Stowarzyszenie „Biegacze Świnoujście”
Więcej informacji na stronie: www.osir.swinoujscie.pl
30.03. poniedziałek
godz. 20.30 Powtórki tangowe – Tango Practice
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
31.03. wtorek
godz. 20.00 Powtórki salsowe – Salsa Practice
w tym Bachata
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Organizator: Tango Passion Cafe Club
Wstęp wolny
Każdy wtorek
godz.19.30 Wieczór akordeonowy
Wystąpi: Mirosław Sienicki
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 91 321 26 76
Każdy piątek
godz.19.30 Wieczór taneczny przy muzyce na żywo
zespół Rysia Łaby
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 91 321 26 76
WYSTAWY
Galeria „ART”
ul. Wojska Polskiego 1/1
Czynna: od wtorku do soboty w godz. 12.00 – 18.00
- Wystawa fotografii Krzysztofa Chomicza pt.: „Ptaki”
Miejska Galeria Sztuki Współczesnej „MS44”
ul. Armii Krajowej 13
Galeria “Galeria Autorska”
Pasaż Żeglarski, ul. Boh. Września 83/10
Czynna: poniedziałek – piątek 12.00 – 16.00, sobota 10.00 – 14.00
Muzeum Rybołówstwa Morskiego
Plac Rybaka 1
Czynne: wtorek – sobota 09:00 – 17:00, niedziela 10:00 – 15:00
www.muzeum-swinoujscie.pl
Ekspozycje stałe
- Historia Miasta Świnoujścia
- Fauna mórz i oceanów
- Dawne narzędzia połowowe
- Przyrządy nawigacyjne
- Złoto Bałtyku (wystawa bursztynu)
- Historia polskiego rybołówstwa dalekomorskiego
- Żywa rafa koralowa
- Modele żaglowców
Wystawy czasowe: - Herb i widoki Świnoujścia na ceramice
- Świnoujście w przedwojennej grafice
- Mapy starego Świnoujścia (czynna od 13 lutego br.)
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
ul. Piłsudskiego 15
Czynna: od poniedziałku do piątku 11.00 – 19.00, sobota 09.00 – 14.00
Galeria czynna: poniedziałek – piątek w godz. 13.00 – 19.00, w środę w godz.11.00 – 15.00
- Wystawa rysunku Romana Gnatowskiego pt.: „Fantastyczna Kobieta”
Fort Anioła, ul. Jachtowa
Czynne: codziennie 10.00 – 16.00
www.fortaniola.pl
Stałe wystawy
Malarstwa, szkła artystycznego, bursztynu, militariów i nawigacji
Fort Zachodni – Muzeum Historii Twierdzy Świnoujście
ul. Jachtowa 1
Czynne: codziennie w godz. 10:00 – 15:00 (w zależności od warunków atmosferycznych)
www.fortzachodni.pl
Ekspozycja stała
Historia twierdzy Świnoujście
Fort Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża, ul. Bunkrowa 2
Czynne: codziennie w godz. 10:00 – 16:00
www.fort-gerharda.pl
Ekspozycje stałe
Świnoujska Twierdza na przestrzeni wieków – wyposażenie i uzbrojenie żołnierzy stacjonujących w Twierdzy Świnoujście
1000 lat twierdzy Ujścia Świny
Podziemne Miasto na Wyspie Wolin,
tereny leśnie – ul. Wolińska, zjazd przy przystanku kolejowym Świnoujście – Przytór
Wejścia w soboty i niedziele w godzinach 10:30 i 15:00
www.podziemne-miasto.pl
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany programu