Zapraszamy do niezwykłej Kopenhagi

Gorąco polecamy jednodniową wycieczkę autokarowo-promową do Kopenhagi.

Świnoujście to miasto wyjątkowe, co roku w okresie wakacyjnym przez Świnoujście przewija się wiele tysięcy gości każdego dnia. Trend ten widoczny jest coraz bardziej również poza sezonem, gdzie nie licząc okresu pandemii corocznie liczba gości rosła zarówno latem jak i w pozostałych częściach roku.

Wychodząc na przeciw naszym turysta chcemy zaproponować niezwykłą atrakcję i zaprosić na wycieczkę do nieodległej stolicy Danii Kopenhagi. Jest to oczywiście jednodniowa wycieczka autokarem, z dodatkowa atrakcja w postaci rejsu promem przez Bałtyk (Rostock – Gedser) oraz odwiedziny w Szwedzkim Malmo.

Więcej szczegółów na stronie organizatora BTS Fregata www.fregata.pl

Kopenhaga

W programie m. in.

Przejazd przez duńskie wyspy: Falster, Faro, Zelandię. Przeprawa przez Cieśninę Sund – przejazd podwodnym tunelem ok. 4km, przejazd przez sztuczną wyspę ok. 4km, przejazd przez Most Øresundsbro – najdłuższe na świecie most łączący dwa kraje – Danię ze Szwecją.

Przyjazd do Szwecji.
Spacer zabytkowym deptakiem. Pokazanie najciekawszych miejsc stolicy południowej Szwecji – Malmö : m.in. Rynek Główny Stortorget z zabytkową zabudową i Pomnikiem Karola X Gustawa , Lilla Torg rynek starego miasta, Ratusz Miejski,  Turning Torso – najwyższy budynek mieszkalny w Europie, Malmohaus – morska twierdza z XV w. obecnie obiekt muzealny. Powrót do Danii mostem Øresundsbro, przejazd do Kopenhagi.

Wycieczka do Kopenhagi

W stolicy Danii zobaczymy m.in.: Syrenkę Kopenhaską, fontanna Bogini Gefion, odprawę warty Gwardii Królewskiej przy barokowym pałacu Amalienborg, Kościół Marmurowy, osiemnastowieczną dzielnicę portową Nyhavn, Ratusz Miejski,  Zamek królewski Rosenborg Slot, Pomnik Andersena. Spacer po najdłuższym deptaku Północnej Europy – ulicą Stroget, znaną m. in. z najmodniejszych sklepów, występów licznych artystów, muzyków i kuglarzy. Fakultatywnie rejs kanałami po Kopenhadze
Gorąco zapraszamy na tą niezwykła przygodę.