Wielkanocny zając porwał prom. „Płyniemy na Wyspy Wielkanocne”

Zając przyjechał do Świnoujścia, aby uczestniczyć w niedzielnych „Wyspach Wielkanocnych”. Od piątku można go spotkać w różnych zakątkach miasta. Przeważnie rozdaje dzieciom krówki, jednak zdarza mu się psocić. A to próbował ukraść rower z jednego sklepu rowerowego, a to zechciał pojeździć w koszyku jednego z supermarketów. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie chciał uprowadzić prom.

Zając jak gdyby nigdy nic wszedł sobie na pokład, pokonał strome schody i wszedł do sterówki. Szybko zbratał się z kapitanem i używając fortelu zasiadł na stanowisku do kierowania.
Uwaga! Halo załoga i pasażerowie, ogłaszam, że płyniemy na Wyspy Wielkanocne – krzyczał zając przez megafon. Podnosić klapy, cała naprzód – wydawał komendy.

Kapitańskie zapędy zająca szybko zostały poskromione i miłośnik marchewek musiał zejść z pokładu.

Przypominamy, w niedzielne południe na promenadzie będzie można wziąć udział w malowaniu wielkiego jaja i poszukiwaniu prezentów. Świnoujska Organizacja Turystyczna przygotowała atrakcje na święta! Koniecznie trzeba będzie przyjść na promenadę (przy muszli koncertowej) w niedzielne południe od g. 12 do g. 14. Dla wszystkich zostaną zorganizowane gry i zabawy, a także wielkie jajo i poszukiwanie skarbów.