Uwaga złodzieje w akcji, kradną w biały dzień!

UWAGA na małoletnich złodziei!

W samo południe 26.03.2015 r. na ul. Kołłątaja dwaj zapewne nieletni złodzieje kradną rower przypięty przed klatką. Na filmie widać jak starszy, bardziej doświadczony złodziejaszek z powodzeniem odbezpiecza zapięcie, a następnie odchodzi zostawiając młodszemu, zupełnie nieświadomemu tego że to on jest do tzw. „odstrzelenia” w razie wpadki i identyfikacji przez policję.

Wygląda na to że wiosna i fakt iż zaczynamy częściej korzystać z naszych jednośladów jednocześnie uaktywnił zgłodniałych po zimie amatorów „cudzej zdobyczy”. Przestrzegamy i apelujemy przede wszystkim o czujność i zwracanie bacznej uwagi na nasze jednoślady i podejrzane typy kręcone się w pobliżu.

 

Prosimy o kontakt wszystkie osoby które rozpoznają na filmie tożsamość złodziei lub przynajmniej mają podejrzenie o tym kto to może być o kontakt z policją lub również anonimowo z naszą redakcją dopisując komentarz pod naszym artykułem. Można również wysłać informację na naszego maila.

 Dla osób mających wątpliwości istnieje możliwość udostępnienia wersji HD nagrania z dokładnie widoczną twarzą złodzieja.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość.
Za pomoc z góry dziękuje starsza Pani, dla której był to jedyny środek transportu.