Promem do Kopenhagi wycieczka promowo-autokarowa ze Świnoujścia

Miło jest nam znów polecić najlepsze biuro podróży w Świnoujściu.

Dziś gorąco polecamy wycieczkę promowo-autokarowa do Kopenhagi. Wycieczka zaczyna i kończy się w Świnoujściu. Uczestnicy będą mieli okazję spędzić dwa noclegi na nowoczesnym i komfortowym promie do Ystad. Wycieczka zawiera bardzo bogaty i ciekawy program zwiedzania, który rozpoczyna się w Ystad.

Program wycieczki

Ystad – przejazd autokarem XIV-wiecznymi uliczkami.

Przejazd do Malmö – objazd z pokazaniem najciekawszych miejsc stolicy południowej Szwecji. Zobaczymy m.in. Rynek Główny z Pomnikiem Karola X Gustawa i urbanistycznym układem ulic z zabytkową zabudową.

Przejazd do Danii jednym z najdłuższych połączeń między lądami w Europie, Øresundsbro (tunel, sztuczna wyspa, most – ok.17 km) z Malmö do Kopenhagi.

W stolicy Danii zobaczymy m.in.: Syrenkę Kopenhaską, Cytadelę, fontannę Bogini Gefion, odprawę warty Gwardii Królewskiej przy barokowym pałacu Amalienborg, Ratusz Miejski, Zwiedzimy Kościół Marmurowy, osiemnastowieczną dzielnicę portową Nyhavn.

Spacer po najdłuższym deptaku Północnej Europy – ulicą Stroget, znaną m. in. z najmodniejszych sklepów, występów licznych artystów, muzyków i kuglarzy.

Fakultatywnie rejs kanałami po Kopenhadze, czas wolny, obiadokolacja.

g. 23:30 Spotkanie, wyjazd z Kopenhagi, przejazd mostem Øresund do Szwecji,

Więcej informacji na temat wycieczki do Kopenhagi znajdziesz na stronie www.fregata.pl