Pływający apartament w krainie 44 wysp!

Spełnij swoje marzenia wynajmij nasz pływający apartament.

Co powiecie na wakacje na wodzie w pływającym apartamencie Free Bird 39.

Bez wątpienia naturalne odnogi cieśniny Świny, kanały, pomiędzy wyspami, wysepkami Wstecznej Delty Świny to niezwykłe miejsce na spędzenie czasu. Z pewnością rejs i nocleg w tym niezwykłym miejscu zostanie w pamięci na długo.

Nasz niezwykle ciekawy pod względem konstrukcji apartament typu houseboat Free Bird 39 przyjął nowatorską i nowoczesną formę aby zadowolił gusta najwybredniejszych użytkowników.

Bardzo komfortowy pływający apartament może zabrać na pokład 12 osób ale dla komfortu mieszkania przeznaczony jest dla 6-osób, która mogą skorzystać z dwóch sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym, wyposażonego w rozkładaną kanapę. W środku zastaniemy ogrzewanie, przestronną łazienką z kabiną prysznicową, salon z aneksem kuchennym i taras zewnętrzny (ok.40m2), z którego możemy podziwiać okolice i zachody słońca.

Oczywiście zadbano nie tylko o komfort ale także o możliwość podglądania przyrody.

Dzięki temu można podziwiać piękno 44 wysp przez przeszklone ściany oraz otwarte przestrzenie zwłaszcza na dziobie jednostki. Przeszklenie praktycznie wszystkich ścian zewnętrznych pozwoliło by do apartamentu wpadało dużo naturalnego światła a widok pozwoli poczuć się blisko natury. Oczywiście dla tych co im słońce będzie nadmiernie dokuczało zamontowaliśmy zasłony chroniące od promieni.

Już teraz zaplanuj wakacje na wodzie i wyprawę do najpiękniejszych miejsc w naszym kraju pozostając na dłużej z pobytem w naszym apartamencie Free Bird 39.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wakacjenawodzie.com