Miasteczko TVN „Projekt Plaża” już w Świnoujściu – FILM

Już po raz ósmy ekipa telewizji TVN wyruszyła w podróż po polskim wybrzeżu. W ten weekend zatrzyma się w Świnoujściu, a „Projekt Plaża” na dobre wpisał się już w listę wakacyjnych wydarzeń Świnoujścia.

Miasteczko podzielone jest na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

 

Relacje ze Świnoujścia, będzie można obejrzeć w programie „Co za tydzień” (TVN, niedziela, godz. 11: 35 i TVN Style, poniedziałek, godz. 13: 40, emisja od 10 lipca) oraz „Tymczasem na plaży” (TTV, sobota, godz. 18:05; niedziela, godz. 18:00). Natomiast ekipa „Dzień Dobry Wakacje” (TVN, sobota i niedziela, godz. 08:30 – 11:00) w weekend kilkakrotnie połączy się na żywo z miasteczkiem „Projektu Plaża”. Wejścia live poprowadzi Olivier Janiak.

W każdej lokalizacji ekipa TVN zaserwuje wczasowiczom pomysły na ciekawe spędzenie upalnych dni. Do dyspozycji plażowiczów będzie ścianka wspinaczkowa, kula sferyczna do chodzenia
po wodzie czy Jenga i Twister w wersji maxi. Animatorzy zorganizują liczne zabawy i konkursy. Uczestnicy programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”, w każdą sobotę o 15:00, poprowadzą warsztaty taneczne.

W weekendowe wieczory na scenie „Projektu Plaża” zobaczymy fantastyczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!  – Oli Borkowskiej, Klaudii Antos, Michała Kalcowskiego oraz Artura Kuriata, a także koncerty młodych gwiazd, których teledyski mają miliony odsłon w Internecie. Zaśpiewają Szymon Chodyniecki, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marta Podulka, Sabina Jeszka oraz Klaudia Gawor.

tvn2
Poniżej rozkład planowanych atrakcji:

08:30 – poranny jogging
09:00 – oficjalne otwarcie miasteczka, zapisy do turniejów plażowych
9:00 – 13:00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe
13:00 – 14:00 – chillout/relax
14:00 – 17:00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe
15:00 (sobota) – warsztaty taneczne z finalistami programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”
20:00 – otwarcie części wieczornej
21:00 (sobota) – taneczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”
21:30 (piątek, sobota) – koncert gwiazdy i beach party
02:00 – zamknięcie miasteczka
W niedzielę miasteczko czynne jest do 17:00.

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN, będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak: Pepsi, T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lay’s, Electrolux, BelVita, Sokołów, Nestle – lody Kaktus oraz Decathlon, w których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów.

Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.

Niebawem zamieścimy filmiki z lotu nad „Miasteczkiem”

Na bieżąco będzie też aktualizowana strona internetowa: http://projektplaza.tvn.pl/ oraz funpage na Facebooku: https://www.facebook.com/projektplazatvn i Instagramie.