Lidl poszukuje pracowników do nowego sklepu w Świnoujściu

Lidl poszukuje pracowników do nowego sklepu w Świnoujściu

Trwa nabór pracowników do nowobudowanego sklepu sieci Lidl w Świnoujściu. Jeżeli poszukujesz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem i bogatym pakietem socjalnym, zapoznaj się z ofertami pracy w sieci Lidl i weź udział w rekrutacji na stanowisko pracownika sklepu. Wejdź na stronę kariera.lidl.pl i już dziś prześlij swoją aplikację.

Sieć sklepów Lidl stale powiększa liczbę placówek w Polsce. Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie nieustannie poszukuje nowych kandydatów i kandydatek, którzy chcieliby dołączyć do zespołu Lidl Polska. Obecnie trwa nabór na stanowisko pracownika sklepu do nowobudowanego sklepu Lidl w Świnoujściu. Oferta pracy jest skierowana do osób, które poszukują stabilnego zatrudnienia, w pełnym wymiarze godzin, a także atrakcyjnego wynagrodzenia, które na tym stanowisku wynosi 2600 zł brutto. Lidl zapewnia także swoim pracownikom bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego wraz z rodziną i bliskimi.

Do zadań osoby zatrudnionej, jako pracownik sklepu będzie należało m.in. dbanie o prawidłową ekspozycję towarów i porządek na sklepie czy obsługa stanowiska kasowego. Ponadto pracownicy będą odpowiedzialni za bieżącą obsługę kupujących, a także rozwiązywanie ich codziennych problemów.

„Mając na uwadze zakres obowiązków, poszukujemy kandydatów odznaczających się umiejętnościami szybkiego przyswajania informacji oraz dokładnością i dynamizmem. Pracownik sklepu ma bezpośredni kontakt z klientami, dlatego tak ważne jest zaangażowanie w wykonywaną pracę. Ponieważ zależy nam także na nieustannym rozwoju naszych pracowników, oferujemy szeroki wybór dodatkowych szkoleń, dzięki którym podnoszą oni swoje kwalifikacje oraz zwiększają swoje szanse na szybszy awans”, mówi Anna Wieczorek, HR Manager Lidl Polska.

Więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia, a także sposobu przesyłania aplikacji znajduje się pod poniższym linkiem:

http://kariera.lidl.pl

Ciekawa i odpowiedzialna praca w dynamicznym zespole czeka na Ciebie!