Ladies First, czyli kobiecy weekend w INTERFERIE Medical SPA****

Warsztaty z wizażystami i kreatorami wizerunku, profesjonalne sesje zdjęciowe, rekreacja nad Bałtykiem i tematyczne party dla przedstawicielek płci pięknej. Takie i inne atrakcje czekają na wszystkie panie, które z okazji Dnia Kobiet zdecydują się spędzić 3 wyjątkowe dni w INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu.

Dedykowany kobietom 3-dniowy pobyt będzie można spędzić w czterogwiazdkowym hotelu INTERFERIE Medical SPA już w dniach 9-11 marca 2018 r. Osoby, które wybiorą specjalny, dostępny w tym czasie pakiet Ladies First będą mogły wziąć udział m.in. w inspirujących warsztatach makijażu, których elementem będzie profesjonalna sesja fotograficzna.
– Wiemy, że w dzisiejszych czasach kobiety są zapracowane i często nie mają czasu na spontaniczne zmiany wizerunku. Wychodząc naprzeciw potrzebom pań, dedykujemy im specjalny, weekendowy pakiet, podczas którego będą mogły nie tylko zadbać o swoją urodę i dobre samopoczucie, ale przede wszystkim pod okiem fachowców dowiedzieć się, jak dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Nie trzeba dodawać, że wyjątkowa, indywidualna sesja zdjęciowa to dziś marzenie wielu kobiet – mówią organizatorki przedsięwzięcia Justyna Połczyńska i Barbrara Słota .

Pakiet Ladies First obejmuje dodatkowo 2 noclegi w przestronnych pokojach INTERFERIE Medical SPA***, wyżywienie w opcji HB, animacje hotelowe i udział w tematycznym party „Anioły i Demony”, podczas którego przyznawane będą atrakcyjne nagrody za najbardziej pomysłowe przebrania. Kobiety, które wybiorą taki wypoczynek, mogą liczyć również na trening nordic walking po świnoujskiej plaży zakończony kubkiem grzanego wina, zajęcia aquaaerobic oraz nieograniczony dostęp do atrakcji hotelu INTERFERIE Medical SPA**** – Aquacenter, kompleksu sześciu saun oraz sali fitness.
Miłośniczki SPA będą mogły ponadto skorzystać z 10-procentowego rabatu na wybrane zabiegi w strefie WySPAThalgo.

Wyjątkowy kobiecy weekend w INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu można zarezerwować już za 888 zł za pokój dwuosobowy i 508 zł za pokój jednoosobowy. Rezerwacji można dokonywać telefoniczne pod numerem 91 381 25 00 lub mailowo: recepcja@inmedicalspa.pl.