Jest super praca dla 350 osób w Świnoujściu!

Trwa rekrutacja personelu do pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Świnoujściu, który zapewni pracę dla 350 osób od pracowników recepcji, panie pokojowe, kucharzy po kelnerów i pracowników recepcji.Na pytania odpowiada Magdalena Sokołowska, kierownik ds. zasobów ludzkich w Radisson Blu Resort, Świnoujście.

 

Na jakie stanowiska Państwo rekrutują?
W związku z otwarciem naszego nowego hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście jesteśmy w trakcie aktywnej rekrutacji personelu do wszystkich działów operacyjnych hotelu. Począwszy od pracowników recepcji, po panie pokojowe, kucharzy, kelnerów, pracowników technicznych, ratowników wodnych czy masażystów. Ogłoszenia, na które wciąż aktywnie poszukujemy kandydatów są dostępne na stronie internetowej www.zdrojowahotels.pl w zakładce „kariera”.

Jakich kandydatów szukacie?
Hotelarstwo to specyficzna branża, w której najważniejsza jest 100% satysfakcja gości. Idealny kandydat to osoba, która lubi kontakt z ludźmi, potrafi pracować w zespole i, co najważniejsze, przychodzi do pracy z uśmiechem na twarzy. Ze względu na fakt, iż spodziewamy się wielu gości z zagranicy dużym atutem będzie znajomość języków obcych, szczególnie języka niemieckiego. Czekamy na osoby, które będą chciały zdobyć i rozwinąć doświadczenie razem z nami.

Jak dużo czasu mają kandydaci, aby aplikować do Radissona?
Rekrutacja trwa cały czas, począwszy od stycznia bieżącego roku. Oficjalne otwarcie Radisson Blu Resort, Świnoujście planujemy w lipcu, jednak już w maju chcielibyśmy rozpocząć szkolenie załogi, z którą otworzymy hotel.

Co oferujecie przyszłym pracownikom?
Poza satysfakcjonującymi warunkami zatrudnienia i umową o pracę gwarantujemy cały szereg świadczeń dodatkowych. Dajemy szerokie możliwości rozwoju zgodnie z zaplanowaną ścieżką kariery i możliwości awansu w ramach konkretnego działu bądź między działami. Gwarantujemy pakiet szkoleń wewnętrznych, przyjazną atmosferę pracy i elastyczne grafiki.Pamiętajcie Państwo, że Radisson Blu Resort, Świnoujście otwiera drzwi do rozwoju kariery nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Dodatkowo pracownicy mają możliwość korzystania z obiektów sieci Zdrojowej Hotels w Polsce oraz z obiektów RadissonBluna całym świecie w preferencyjnych cenach.
Osoby zainteresowane pracą w Radisson Blu Resor, Świnoujście są proszone o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@zdrojowahotels.plwpisując w tytule maila nazwę stanowiska.

Więcej informacji można również uzyskać pod numerem telefonu: 605 144 142.
Aktualne ogłoszenia o pracę są dostępne na: www.zdrojowahotels.pl/kariera/