Hotel & Spa Trzy Wyspy położony jest w Dzielnicy Nadmorskiej, leżącego na 44 wyspach Świnoujścia.

Otoczony jest z jednej strony pięknym odrestaurowanym Parkiem Zdrojowym, a z drugiej najszerszą piaszczystą plażą w Polsce.

Przestronne i jasne wnętrza hotelu, utrzymane w skandynawskim stylu, z dostępnością 159 nowocześnie urządzonych pokoi sprostają wszystkim Twoim wymaganiom.

Hotel & Spa Trzy Wyspy wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą zabiegów relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych, które wykonywane są z niesamowitą starannością i profesjonalizmem w strefie Spa na Wyspach.
Jako jedyni posiadamy dostępną dla naszych Gości, całoroczną Plażę SabbiaMed, która przeniesie Cię do krainy ciepłego słońca i piasku o każdej porze roku.

Podczas, korzystania z nielimitowanego dostępu do Strefy Aquacenter, możesz wypocząć w saunie suchej, mokrej lub na podczerwień, zażywać kąpieli w basenie i relaksować się w ciepłym jacuzzi.
Czas pobytu u nas, może być także, dobrym momentem na poprawienie swojej sprawności fizycznej. Pomoże Ci w tym, nasza w pełni wyposażona siłownia, dostępna dla Ciebie przez 24h.

Pyszna kawa, ciasta pieczone na miejscu a może tort na specjalną okazję? Wszystko to i dużo więcej znajdziesz w naszej Kawiarni HTW Cafe.

Późne popołudnie to najlepszy czas na odprężenie w utrzymanym w marynistycznym stylu Keja Barze. Skorzystaj z bogatej oferty drink baru, zagraj w bilard lub rzutki i spędź miły wieczór tak jak lubisz.

ZAPRASZAMY

CZAS SPEDZONY W HOTELU & spa trzy wyspy,

BĘDZIE NAJLEPSZYM WYPOCZYNKIEM NA JAKI ZASŁUGUJESZ.