Dla głodnych dobrych smaków

Od tego miejsca warto rozpocząć każdy dzień. Już z daleka wita nas zapach świeżego, chrupiącego pieczywa, które idealnie sprawdzi się jako podstawa pysznego śniadania. W czym tkwi sekret tych smakowitych wypieków? To zasługa nie tylko dobrych składników (a wyłącznie z takich korzystamy), lecz przede wszystkim ciężkiej pracy i serca wkładanego przez naszych doświadczonych i pełnych pasji piekarzy – przekonuje Agnieszka Dominiak Dyrektor sklepów Asprod – Bazujemy na tradycyjnych recepturach i sprawdzonych składnikach, nie boimy się przy tym korzystać z nowoczesnych technologii – to właśnie dzięki nim możemy wypiekać pieczywo bezpośrednio  w naszych sklepach, ze świeżego ciasta, które nigdy nie było mrożone. Dzięki temu jest dłużej świeże i jeszcze smaczniejsze.

Oprócz chrupiących bułeczek można tu dostać także szeroki wybór chlebów przygotowywanych na bazie naturalnego zakwasu żytniego. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się chleb jakubowy (żytni razowy, bez dodatku drożdży), który ze względu na niski indeks glikemiczny (IG 42) sprawdzi się w diecie osób zmagających się z cukrzycą i/lub chcących pozbyć się zbędnych kilogramów. Hitem jest również 100% żytni chleb gospodarski – zachwycający swym tradycyjnym i niezwykle krótkim składem. Mąką żytnia, woda i sól – to wszystko czego potrzebujemy do jego przygotowania – przekonuje Agnieszka Dominiak. Jak dodaje – Oferta piekarni jest tak szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W naszych sklepach dostępne są ulotki ze szczegółowymi składami i wartościami odżywczymi naszych najpopularniejszych wypieków, by każdy z Klientów mógł dostosować wybór pieczywa do własnej diety.

Na wszystkich łasuchów czeka zaś smakowita oferta cukierni, między innymi: pączki, drożdżówki, ciasteczka, ciasta i pyszne torty na każdą okazję w wielu wariantach smakowych: od tych przygotowywanych na bazie gęstej wysokoprocentowej śmietany kremówki, smakowitych kremów, aż po lekkie smaki na bazie jogurtu.

Jako, że poranki często bywają ciężkie, Asprod chętnie przejmie część Waszych obowiązków i z przyjemnością przygotuje za Was chrupiące drugie śniadanie. Robione na miejscu kanapki oraz wiele innych przekąsek, takich jak zapiekanki, czosndogi, uwielbiane przez wszystkich paluchy włoskie czy też lekkie sałatki.Szeroki wybór i gwarancja świeżości i doskonały smak – to główne założenia, którymi kierowano się uzupełniając ofertę znanej piekarni o asortyment z kategorii garmażerki.

W swojej ofercie Asprod posiada również kawę. 100% Arabica ze świeżo wypalanych we własnej szczecińskiej pracowni ziaren, która nie tylko pobudza zmysły lecz również rozpieszcza smakiem.

Chcesz dołączyć do zespołu Piekarni-Cukierni Asprod
Tworzą go zarówno doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy jak i osoby młode, rozpoczynające swoją ścieżkę zawodową. Nie musisz posiadać doświadczenia w pracy, żeby pracować w Piekarni-Cukierni Asprod. Zostaniesz przeszkolony na dane stanowisko, a pracodawca zapewni wszelkie niezbędne badania sanitarne.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, lubisz pracę z Klientem oraz w zespole to oznacza, że ta praca czeka właśnie na Ciebie. Obecnie poszukiwani są pracownicy na stanowisko Kasjer/Sprzedawca. Na tym stanowisku będziesz przede wszystkim zajmować się profesjonalną obsługą Klienta, wypiekiem pieczywa, przygotowywaniem i podawaniem oferowanych dań oraz dbaniem o wizerunek stoiska.


Niezależnie od wymiaru etatu czeka na Ciebie wynagrodzenie premiowane, wsparcie szkoleniowe oraz możliwość awansu zawodowego.

Piekarnia-Cukiernia Asprod do współpracy zaprasza studentów, absolwentów, a także osoby z doświadczeniem zawodowym. Jeśli chcesz stać się częścią zespołu to prześlij swoje CV na maila: m_nowak@asprod.com.pl lub zadzwoń 605 520 596.

Sklepy Asprod znajdziesz pod poniższymi adresami:

ul. Szkolna 4, Świnoujście

ul. Grunwaldzka 21, Świnoujście

ul. Jana Matejki 1d, Świnoujście