Biuro Zakwaterowań Baltic Park FREGATA | Gorąco Polecamy

Biuro Zakwaterowań Baltic Park FREGATA jest częścią Biura Turystyki Skandynawskiej „Fregata”, firmy rodzinnej, która specjalizuje się w organizacji wycieczek do Skandynawii oraz w wynajmie apartamentów, mieszkań, kwater prywatnych na terenie Świnoujścia i okolic. Biuro działa od 1 stycznia 2000 roku.

Założyciel biura pracuje w branży turystycznej od ponad 20 lat i wraz ze współpracownikami zdobywając doświadczenie pozytywnie budował wizerunek firmy, w której najwyższym celem jest wysoka jakość i zadowolenie klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Świnoujściu przy ul. Żeromskiego 1 oraz przy ul. Uzdrowiskowej 20/5.0.3, gdzie prowadzona jest działalność związana z wynajmem miejsc noclegowych.

Biuro działa na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki Nr Z-055/99 wydanego przez Wojewodę Zachodniopomorskiego. Gwarancję ubezpieczeniową, biuro posiada w Towarzystwie Ubezpieczeniowym INTER Polska S.A.

Biuro Zakwaterowań Baltic Park Fregata mieści się w centralnym miejscu dzielnicy wczasowo-uzdrowiskowej, przy powstającym Baltic Park Molo, co ma duży wpływ na bezpośredni kontakt z turystami i mieszkańcami naszych apartamentów.
Biuro posiada do wynajęcia ponad 40 luksusowych apartamentów oraz wiele miejsc noclegowych w kwaterach prywatnych, pensjonatach i hotelach w Świnoujściu i okolicach. Różnorodność lokalizacji: dzielnica nadmorska, przy samej promenadzie, w centrum miasta oraz przy ulicy 11-Listopada (blisko początkowej stacji kolejki do Niemiec) pozwala dokonać wyboru w zależności od Państwa oczekiwań.

Apartamenty są w pełni wyposażone.

Posiadają: aneksy kuchenne (sprzęt AGD, zastawę stołową i naczynia kuchenne) oraz w większości balkony, stanowią znakomita alternatywna dla hoteli czy pensjonatów w Świnoujściu pod względem komfortu, prywatności jak i ceny.

Gorąco polecamy i gwarantujemy że firma posiada wyrobioną renomę na terenie Świnoujścia oferuje apartamenty w przystępnych cenach i posiada bardzo miłą obsługę.
Firma posiada doskonały  system rezerwacji  on-line HotelSoft  umożliwiający łatwe dokonywanie rezerwacji internetowych, wgląd do zasobów wolnych miejsc w czasie rzeczywistym.

Aby przejść na stronę z pełną ofertą apartamentów kliknij tu

apart-promocje-promenada