„Balonowy weekend” w Świnoujściu

Na to wydarzenie czekaliśmy od początku września. Wszystko przez pogodę. Tym razem wygląda jednak na to, że w końcu się uda. Pierwszy pokaz balonów już dziś (piątek) o godzinie 16.30. Kolejne dziś wieczorem i jutro. Zobacz program.

Galeria: Balony pokaz
pokaż poprzednie zdjęcia
pokaż następne zdjęcia

Na te pokazy czekaliśmy ponad miesiąc. Wszystko przez pogodę, a konkretnie wiatr, który uniemożliwiał ich przeprowadzenie.

– W końcu nasza cierpliwość została nagrodzona – mówią z uśmiechem organizatorzy. – Przynajmniej tak mówią prognozy. Trzymamy kciuki, żeby nie zawiodły.

Piątek 20 października 2017 r.

Plaża wejście od Alei Interferie

Godz. 16.30 – 18.00 premierowy pokaz balonów, w tym balonu specjalnego FROG, ewentualne loty na uwięzi.

Godz. 18.00 – 18.30 zachód słońca z balonami i wieczorny pokaz

Godz. 20.00 wieczorny przejazd przez miasto z palnikami. Trasa: Aleja Interferie, Uzdrowiskowa, Trentowskiego, Krzywoustego, Chrobrego, Armii Krajowej, Konstytucji 3 Maja, Wojska Polskiego, 11 Listopada, Matejki, Chopina, Piłsudskiego, Słowackiego, Żeromskiego

Sobota 21 października 2017 r.

Plażą wejście od Alei Interferie

Godz. 7.30 – 9.30 poranek z balonami, ewentualne loty na uwięzi, przygotowanie do wieczornego pokazu

Godz. 18.00 – 18.30 zachód słońca z balonami, wieczorny pokaz

Uwaga. Decydujący wpływ na przebieg imprezy będzie miała pogoda. To od niej zależą ostateczne godziny, miejsce i długość pokazów. Alternatywne lokalizacje pokazów to boisko sportowe w Parku Zdrojowym przy ulicy Chrobrego (w pobliżu skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza), a dla lotów na uwięzi Basen Północny (port jachtowy). Wszelkie informacje będą na bieżąco podawane na Facebook: https://www.facebook.com/BalonyUznam/

Info BIK UM Świnoujście

 

 

Fot. organizatorzy oraz Mieczysław Tyburski Świnoujście