Artystyczne szaleństwo na plaży – czyli budowanie czegoś z piasku

W najbliższy weekend (piątek i sobotę 8-9.lipiec) na świnoujskiej plaży zostanie zorganizowana zabawa w budowaniu czegoś z piasku. Impreza zostanie zorganizowana na obu wyspach czyli na plażach lewobrzeża i Warszowa.

Ostatnią edycję imprezy zorganizowano w 2009 roku i po latach przerwy wraca, a jej organizacja będzie odbywała cię corocznie. W tym roku zaplanowano rozegranie dwóch imprez.

„Plażowe Mistrzostwa Budowniczych”,  imprezę ogólnopolską realizowaną w 27 miejscowościach polskiego Wybrzeża  zaplanowano w piątek 8 lipca Zapisy rozpoczną się od godz. 8.30 na przejściu plażowym AL. INTERFERIE, a jej START 9.30. Zapisy na „Piacholepy”  Również od godz. 9.00 – START imprezy godz. 11.00.

9 lipca (sobota) na plaży Warszowa oraz turystów, którzy korzystają z plaży na prawobrzeżu Świnoujścia rozegrane zostaną zawody drużynowe w dwóch kategoriach: dzieci do lat 16. – maksymalna liczba zespołów 20. Oraz kategoria „open” – maksymalna ilość zespołów 30.

 

Zwycięzcy otrzymają statuetkę Dyrektora OSiR ”Wyspiarz” oraz nagrody rzeczowe. Dla zwycięzcy w kategorii Dzieci: zwycięzca otrzyma wycieczkę do Hide Parku lub Hansa Parku, ufundowaną przez świnoujskie Biuro Turystyki Skandynawskiej „FREGATA”, ul. Żeromskiego www.fregata.pl

Ogłoszenie werdyktu na najciekawsze rzeźby ze świnoujskiego piasku 2016 r. – godz. 15.00!

UWAGA! OSiR „Wyspiarz” zastrzega sobie prawo do zmiany terminu imprezy w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Komentarze

Comments are closed.