VII Bieg Leśnika | Świnoujście

W ciepłe, słoneczne południe 17 września , przeprowadzona została VII edycja Biegu Leśnika zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Trasa wiodła duktami leśnymi na Wydrzanach – 2 pętle po około 4,5 km . Jedną pętlę przebiegły dwie zawodniczki – Joanna Ignaciuk ( 25.14 ) i Joanna Szafrańska ( 26.01 ). Zobacz zdjęcia.

pokaż poprzednie zdjęcia
pokaż następne zdjęcia

Na całym dystansie ( niespełna 9 km ) najszybszym okazał się , dominujący ostatnio na świnoujskich trasach biegowych , Remigiusz Joppek , który pokonał Macieja Gołębiowskiego i Rafała Bzdawkę. Wśród pań zwyciężyła Karolina Romańska przed Moniką Murawską i Dominiką Duszkiewicz.

20.Horst Trettin———————1.07.07

21.Gerlinde Tolz———————-1.17.17 (kijki )

Gerard Tolz————————–1.17.20 ( kijki )

Zawody sędziowały – Mariola oraz Paulina Kosecka , a obsługę foto sprawował Sebastian Błaż .Po biegu zawodnicy i kibice spędzili popołudnie przy ognisku .Nagrodę ( stojak na 48 par butów ) wylosował Robert Dusza .

Info: KB Jogging