Świnoujście program imprez maj 2017

Maj 2017

 
  01.05.poniedziałek
 
godz.

9.30-14.30

Piłkarska Majówka
  gry, zabawy, mecze piłkarskie
  Boisko im. T. Kaczmarka, ul. Białoruska, Świnoujście Warszów
  Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
  60-lecie Klubu Sportowego Flota
godz.

10.00-13.00

Turniej Młodzików (do lat 10 i do lat 14)
  Stadion Miejski, ul. Moniuszki
godz.

15.00-18.00

Turniej Seniorów Open
  Boisko ze sztuczną murawą, ul. Matejki 17 A
  Organizator: MKS Flota i OSiR „Wyspiarz”
  Zapisy do Turniejów do dnia 26.04.2017r. biuro@mksflota.swinoujscie.pl
godz.14.00 Majówka dla najmłodszych
  Pokazy sprzętu strażackiego, zawody sprawnościowe, animacje dla dzieci w wykonaniu artystów z Teatru TAK, spektakl pt.: Nadchodzi Pipi, koncert piosenek, balonowe szaleństwa, świat baniek, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy
  Filia MDK Karsibór, ul. 1 Maja 40
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Udział bezpłatny
godz. 17.00 Koncert Orkiestry Wojskowej Świnoujście
  Muszla Koncertowa, Promenada
  Organizator: Miejski Dom Kultury, Orkiestra Wojskowa Świnoujście
  Wstęp wolny
 
  02.05. wtorek
 
godz.

12.00-14.00

Święto Flagi na Latarni Morskiej
  wywieszenie największej w Polsce flagi na latarni przy dźwiękach hymnu państwowego w wykonaniu Orkiestry Wojskowej Świnoujście
  Latarnia Morska, ul. Bunkrowa 1
  Organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich, Świnoujska Organizacja Turystyczna
  Wstęp wolny
godz.15.00 Piknik muzyczny
  Koncerty: Orkiestry Wojskowej ze Świnoujścia, zespołów i solistów z Filii MDK Warszów, Ewy Czajki, zabawy, konkursy, animacje dla dzieci, pokazy taneczne i sportowe, plener malarski
  Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
godz.16.00 Majówka w plenerze
  Koncerty z udziałem zespołów: „Abstract”, „Malwy”, solistki Ewy Czajki, kapeli „Kryzys”, zabawa taneczna, animacje dla dzieci, konkursy sprawnościowe, pokazy strażackie
  Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
  Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja
godz.16.00 Turniej młodzieży do lat 17 (rocznik 2000 i młodsi)
godz.18.30 Turniej w kategorii Open
  Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9
  Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
godz.19.30 Wieczór muzyczny
  akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
  Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
  Organizator: Ośrodek Irys
  Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76
 
  03.05. środa
 
  Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja
godz.10.00 Msza Św.
  z udziałem Orkiestry Wojskowej Świnoujście, pocztów sztandarowych, władz administracyjnych i samorządowych, służb mundurowych, organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców
  Kościół p.w. Chrystusa Króla, Plac Kościelny
godz.11.00      Uroczystości pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej”
  po uroczystościach koncert Orkiestry Wojskowej Świnoujście
  Plac Słowiański
  Organizator: Urząd Miasta Świnoujście, 8 Flotylla Obrony Wybrzeża, Komenda Portu Wojennego
godz.

9.30-14.30

Piłkarska Majówka
  gry, zabawy, mecze piłkarskie
  Boisko im. T. Kaczmarka, ul. Białoruska, Świnoujście Warszów
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
godz.16.00 Koncert pt.: Powróćmy jak za dawnych lat
  w wykonaniu chóru „Kantylena”, zespołu wokalnego „Chwaty” oraz solistów Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu
  Muszla Koncertowa, Promenada
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
godz.17.00 Koncert pt.: Polonez 3 Maja
  w wykonaniu zespołu Artes Ensamble na Święto 3 Maja (sopran, duet wiolonczeli z fortepianem)
  Muszla Koncertowa, Promenada
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
 
  04.05. czwartek
 
godz. 18.00 Sonata Scrabble
  spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
  Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
  Organizator: Cafe Sonata
  Wstęp wolny
 
  05.05. piątek
 
godz.10.00 Dzień Godności
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Świnoujściu, Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
godz.18.00 Otwarcie wystawy pt.: Moje Archiwum
  Prace Andrzeja Ciesielskiego należącego do polskiej awangardy artystycznej
  Prezentacja i wystąpienia: prof. Józef Robakowski z Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, prof. Janusz Bałdyga z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, prof. Ewa Zarzycka z Akademii Sztuk Pięknych w Wrocławiu, Lech Karwowski  – dyr. Muzeum Narodowego w Szczecinie
  Miejska Galeria Sztuki Współczesnej ms44, ul. Armii Krajowej 13
  Organizator: Miejska Galeria Sztuki Współczesnej ms44
  Wstęp wolny
 
  06.05. sobota
 
godz. 09.00 Parkrun Świnoujście
  Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
  Organizator: Parkrun Świnoujście
  Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.11.00 V Marsz Nordic Walking
  słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku
  Plaża, wejście od ul. Powstańców Śląskich
  Organizator: Miejski Dom Kultury, Uniwersytet Trzeciego Wieku
  Regulamin zawodów dostępny na stronie: www.mdk.swinoujscie.pl
godz. 16.00 Mecz piłki nożnej – klasa okręgowa Szczecin – Północ
  MKS Flota Świnoujście – Mewa Resko
  Stadion Miejski, ul. Moniuszki
  Organizator: MKS Flota Świnoujście
  Wstęp wolny
godz.18.00 Otwarcie wystawy pt.: Moje Archiwum
  Prace Andrzeja Ciesielskiego należącego do polskiej awangardy artystycznej
  Prezentacja i wystąpienia: prof. Józef Robakowski z Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, prof. Janusz Bałdyga z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, prof. Ewa Zarzycka z Akademii Sztuk Pięknych w Wrocławiu, Lech Karwowski  – dyr. Muzeum Narodowego w Szczecinie
  Miejska Galeria Sztuki Współczesnej ms44, ul. Armii Krajowej 13
  Organizator: Galeria Sztuki Współczesnej ms 44
  Wstęp wolny
 
  07.05. niedziela
 
godz.17.00 Duchy wojny
  widowisko w wykonaniu uczestników Pracowni Wokalno – Artystycznej MDK prowadzonej przez Marinę Nikoriuk
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
 
  08.05. poniedziałek
 
  XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Biblioteka. Oczywiście!”
godz.11.00 Spektakl edukacyjny dla dzieci szkolnych
  w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15
  Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna
  Wstęp wolny
godz.11.00
godz.13.00
Duchy wojny
  widowisko w wykonaniu uczestników Pracowni Wokalno – Artystycznej MDK prowadzonej przez Marinę Nikoriuk
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
  Obchody 72 Rocznicy Zakończeni II Wojny Światowej
godz.12.00 Uroczystości pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej”
  z udziałem Orkiestry Wojskowej Świnoujście, pocztów sztandarowych, władz administracyjnych i samorządowych, służb mundurowych, organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców
  Plac Słowiański
godz.13.00 Złożenie kwiatów przy mogile poległych w czasie II Wojny Światowej
  Cmentarz Komunalny, ul. Karsiborska
  Organizator: Urząd Miasta Świnoujście, 8 Flotylla Obrony Wybrzeża, Komenda Portu Wojennego
 
  09.05. wtorek
 
godz. 15.30 Koncert Trzech Tenorów
  Sanatorium  Uzdrowiskowe „Rybniczanka”, ul. Kasprowicza 14
  Organizator: Biuro Turystyczne „Wybrzeże”
  Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Biurze Turystycznym „Wybrzeże”,

ul. Słowackiego 23, tel. 91/321 20 23

godz.19.30 Wieczór muzyczny
  akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
  Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
  Organizator: Ośrodek Irys
  Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76
 
  10.05. środa
 
  XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Biblioteka. Oczywiście!”
godz.09.00 Wspólne czytanie, zabawy, warsztaty dla dzieci przedszkolnych
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15
  Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna
  Wstęp wolny
godz.17.30 Koncert polsko-niemieckiej Orkiestry Akordeonowej
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
 
  11.05. czwartek
 
  XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Biblioteka. Oczywiście!”
godz.09.00 Wspólne czytanie, zabawy, warsztaty dla dzieci przedszkolnych
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15
  Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna
  Wstęp wolny
godz.09.00
godz.11.00
Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu
  dla szkół i przedszkoli, rekrutacja do PSM
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Świnoujściu, Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
godz. 18.00 Sonata Scrabble
  spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
  Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
  Organizator: Cafe Sonata
  Wstęp wolny
 
  12.05. piątek
 
godz.09.00
godz.11.00
Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu
  dla szkół i przedszkoli, rekrutacja do PSM
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Świnoujściu, Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
  XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Biblioteka. Oczywiście!”
godz.17.00 Otwarcie wystawy ilustracji książkowych autorstwa Jerzego Piosickiego
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15
  Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna
  Wstęp wolny
 
  13.05. sobota
 
godz.
09.00-16.00
Pchli targ
  Targowisko Miejskie „Zielony Rynek pod Zegarem”, ul.

Kołłątaja 4 a

  Organizator: Urząd Miasta Świnoujście
  Wystawienie stoiska od 1 m2 do 7 m2 – 3 zł
godz. 09.00 Parkrun Świnoujście
  Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
  Organizator: Parkrun Świnoujście
  Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.18.00 Salon muzyczny
  w wykonaniu uczestników Pracowni Wokalno – Artystycznej MDK prowadzonej przez Marinę Nikoriuk
  Galeria Art. Miejskiego Domu Kultury, ul. Wojska Polskiego 1/1
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Na koncert obowiązują bezpłatne zaproszenia, do odbioru w kasie MDK, Wojska Polskiego 1/1, II piętro, pokój 317 (dostępne od 04.05.)
   
  14.05. niedziela
 
godz. Giełda numizmatyczna
09.00 – 11.30 monety, banknoty, odznaczenia, medale, widokówki, znaczki, itp.
  Ciastkarnia „Karpatka”, ul. Grunwaldzka 47 a
  Organizator: Koło Filatelistyczne w Świnoujściu
  Wstęp wolny
godz.

10.00-14.00

Babski targ
  Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
  Organizator: Przedsiębiorcy z Pasażu Rondo, Akademia Każdego Wieku
  IV Polsko – Niemieckie Biegi Majowe
od godz.10.00 biegi dzieci i młodzieży, dystanse wg kategorii wiekowych
godz.12.00 Bieg na 3 Mile Morskie
  dystans 5556 m
  Plaża przy Centrum Koordynacji Ratowników, wejście od ul. Powstańców Śląskich
  Zapisy elektroniczne na Bieg na 3 Mile Morskie na stronie www.tncsport.pl/zapisy, oraz w dniu biegów w godz.09.00-11.00
  Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” oraz Usedom Marathon Wolgast e.V.
  Więcej na profilu facebook OSIR Wyspiarz
 
  16.05. wtorek
 
godz.19.30 Wieczór muzyczny
  akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
  Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
  Organizator: Ośrodek Irys
  Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76
 
  18.05. czwartek
 
godz. 18.00 Sonata Scrabble
  spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
  Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
  Organizator: Cafe Sonata
  Wstęp wolny
 
  20.05. sobota
 
godz. 09.00 Parkrun Świnoujście
  Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
  Organizator: Parkrun Świnoujście
  Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.

10.00-14.00

Jarmark Rękodzieła Artystycznego
  Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
  Organizator: Przedsiębiorcy z Pasażu Rondo, Akademia Każdego Wieku
godz.16.00 Mecz piłki nożnej – klasa okręgowa Szczecin – Północ
  MKS Flota Świnoujście – Masovia Maszewo
  Stadion Miejski, ul. Moniuszki
  Organizator: MKS Flota Świnoujście
  Wstęp wolny
 
  21.05. niedziela
 
godz. 10.00 Rowerowy Rajd na Orientację
Start i meta: polana Biwakowa przy ul. Jachtowej
Trasa – polska część Wyspy Uznam
Zapisy od godz.08.00 – 10.00, godz. 14.00 impreza integracyjna, godz.14.30 wręczenie dyplomów
Organizator: Klub Sportowy Uznam, Urząd Miasta
Opłata za udział – 10 zł
Więcej informacji na stronie: www.ksuznam.pl
 
  23.05.wtorek
 
godz.19.30 Wieczór muzyczny
  akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
  Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
  Organizator: Ośrodek Irys
  Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76
 
  24.05. środa
 
godz.17.00 Gramy dla Mamy
  koncert w wykonaniu uczestników Studium Instrumentalnego Barbary Okoń
  Sala Kameralna MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona
 
  25.05. czwartek
 
godz.11.00 Henryki
  Uroczystość szkolna Gimnazjum Publicznego nr 2
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Miejski Dom Kultury, Gimnazjum Publiczne Nr 2
  Wstęp wolny
godz. 18.00 Sonata Scrabble
  spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
  Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
  Organizator: Cafe Sonata
  Wstęp wolny
 
  26.05. piątek
 
godz.11.00
godz.17.00
Goście Jubileuszu Biblioteki
  Rozmowy prof. Jerzego Bralczyka i red. Michała Ogórka o Języku Ojczystym
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15
  Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna
  Wstęp wolny
godz.17.00 Spotkanie z okazji Dnia Matki
  oraz wystawa prac plastycznych dzieci
  Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Wstęp wolny
 
  27.05.sobota
 
godz.
09.00-16.00
Pchli targ
  Targowisko Miejskie „Zielony Rynek pod Zegarem”, ul. Kołłątaja 4 a
  Organizator: Urząd Miasta Świnoujście
  Wystawienie stoiska od 1 m2 do 7 m2 – 3 zł
godz. 09.00     Parkrun Świnoujście
  Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
  Organizator: Parkrun Świnoujście
  Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.12.00 Żywienie w zdrowiu i chorobie
  warsztaty Zbigniewa Kuśnierza dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku
  Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
  Organizator: Miejski Dom Kultury, Uniwersytet Trzeciego Wieku
  Wstęp wolny
godz.15.00 Piknik osiedla Przytór – Łunowo
  występy artystyczne, koncerty zespołów MDK, zabawy plenerowe
  Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Udział bezpłatny
godz.16.00 Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Mamy i Taty
  animacje i warsztaty kuglarskie dla dzieci, konkursy rodzinne, pokazy Policji i Straży Pożarnej
  Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
  Organizator: Miejski Dom Kultury
  Udział bezpłatny
godz.16.00 Bieg Abstynenta – Test Coopera
  Stadion Miejski, ul. Moniuszki
  Organizator: Klub Biegacza Jogging, Stowarzyszenie Trzeźwościowe „HOL”
  Więcej na stronie: www.jogging.republika.pl
 
  28.05.niedziela
 
godz. Giełda numizmatyczna
09.00 – 11.30 monety, banknoty, odznaczenia, medale, widokówki, znaczki, itp.
  Ciastkarnia „Karpatka”, ul. Grunwaldzka 47 a
  Organizator: Koło Filatelistyczne w Świnoujściu
  Wstęp wolny
 
  30.05. wtorek
 
godz.19.30 Wieczór muzyczny
  akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
  Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
  Organizator: Ośrodek Irys
  Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76
 
  31.05. środa
 
godz.11.00 Gość Jubileuszu Biblioteki Michał Juszczakiewicz
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15
  Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna
  Wstęp wolny

WYSTAWY

Galeria „ART”
ul. Wojska Polskiego 1/1
Czynna od wtorku do soboty 12.00-18.00


– Wystawa pt.: 10 – lecie polsko – niemieckich plenerów w Kamminke
Sikorskiej
Miejska Galeria Sztuki Współczesnej  Miejsce Sztuki 44
ul. Armii Krajowej 13
czynna: od poniedziałku do piątku
w godz. 12:00 – 17:30


– Wystawa pt.: Moje Archiwum, prace Andrzeja Ciesielskiego należącego do polskiej awangardy artystycznej
Galeria “99”
Pasaż Żeglarski, ul. Boh. Września 83/10
Czynna: poniedziałek – piątek 10.00-17.00, sobota 10.00-14.00

– Malarstwo, grafika, rysunek i biżuteria  Ewy Tomczak oraz Jacka Walczaka

Muzeum Rybołówstwa Morskiego
Plac Rybaka 1
Czynne wtorek – niedziela 09.00 – 17.00
poniedziałek – nieczynne
www.muzeum-swinoujscie.pl
Stałe ekspozycje
– Historia miasta: przedwojenne i powojenne Świnoujście
– 100 lat temu na plaży
– Fauna i flora mórz i oceanów
– Sprzęt rybacki połowowy
– Instrumenty i pomoce nawigacyjne
– Złoto Bałtyku
– Historia polskiego rybołówstwa dalekomorskiego
– Żywa rafa koralowa


Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
ul. Piłsudskiego 15
Czynna od poniedziałku do piątku 11.00 – 19.00
Galeria czynna:  poniedziałek – piątek godz. 13.00 – 19.00, w środę godz.11.00 – 15.00

– Wystawa fotograficzna pt.: 25 lat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Fort Anioła, ul. Jachtowa
Czynne codziennie 10.00 – 16.00

www.fortaniola.pl

Stałe ekspozycje

Nowość – Kopalnia Bursztynu
oraz

Wystawa broni palnej członków Stowarzyszenia Kolekcjonersko-Strzeleckiego „ Kaper” z okazji Konstytucji 3. Maja
Fort Zachodni  – Muzeum Historii Twierdzy Świnoujście, ul. Jachtowa 1
Czynne codziennie 10.00 – 19.00
www.fortzachodni.pl
Stała ekspozycja
Historia twierdzy Świnoujście

Fort Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża, ul. Bunkrowa 2
Czynne codziennie10.00- 18.00

www.fort-gerharda.pl
– Świnoujska Twierdza na przestrzeni wieków – wyposażenie i uzbrojenie żołnierzy stacjonujących w Twierdzy Świnoujście

– 1000 lat twierdzy Ujścia Świny

Podziemne Miasto na Wyspie Wolin,
tereny leśnie  –  ul. Wolińska, zjazd przy przystanku kolejowym Świnoujście –  Przytór

wejścia w soboty i niedziele o godzinach 12:30 oraz 15:00
www.podziemne-miasto.pl
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany programu

Dodaj komentarz