Program imprez w Świnoujściu – Listopad 2017

02.11. czwartek

godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny

04.11. sobota

godz. 9.00 Parkrun Świnoujście
Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.
10.00-14.00 Giełda Militarno – Kolekcjonerska
Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
Organizator: Handlowcy z Pasażu Rondo
Wstęp wolny
godz. 14.00 Mecz piłki nożnej – klasa okręgowa Szczecin – Północ
MKS Flota Świnoujście – Dąb Dębno
Stadion Miejski, ul. Moniuszki
Organizator: MKS Flota Świnoujście
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie stadionu

05.11. niedziela

godz.
11.00
12.15 Świnoujska Basket Liga – VIII edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie:swibas.pl
Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich
z okazji Święta Niepodległości
godz.11.15 kategoria open, składy 8 osobowe (7+1)
Boisko OSiR z nawierzchnią syntetyczną, ul. Matejki 17 A
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Losowanie gier godz.11.00

06.11. poniedziałek

godz.10.00 Spektakl dla dzieci pt.:”Niesamowita wizyta”
w wykonaniu artystów Teatru La Fajet ze Szczecina
Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny

07.11. wtorek

godz.11.00 Spektakl pt.:”Najpiękniejsze eksperymenty naukowe – o dwóch takich co skroplili azot”
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Kompania Marzeń
Rezerwacje: tel. 513 942 925, teatr@kompaniamarzen.pl
godz.15.30 Koncert Trzech Tenorów
Sanatorium Uzdrowiskowe „Rybniczanka”, ul. Kasprowicza 14
Organizator: Biuro Turystyczne „Wybrzeże”
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Biurze Turystycznym „Wybrzeże”,
ul. Słowackiego 23, tel. 91/321 20 23
godz.19.30 Wieczór muzyczny
akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

08.11. środa

godz. Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
18.15 Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
19.30 Hala SP 1, ul. Witosa
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl
godz. 19.30 „Podróż przez Świnoujście”
Pokaz slajdów o dawnym Świnoujściu w jęz. niemieckim
Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

09.11. czwartek

godz.17.00 W Bibliotece patriotycznie
koncert pieśni patriotycznych
w wykonaniu artystów polskich scen operowych
Spotkanie jubileuszowe Klubu Literackiego „Na Wyspie”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego,
ul. Piłsudskiego 15
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
Wstęp wolny
godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl

10.11.piątek

Halowy Turniej Tenisa Ziemnego
z okazji Narodowego Święta Niepodległości
o Puchar Prezydenta Miasta
godz.
17.00-22.00 kategorie: Open kobiet i mężczyzn, gry deblowe, gry mieszane open
Hala Tenisowa OSiR, ul. Matejki 17
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Spotkanie organizacyjne i losowanie gier: 09.11.(czwartek) godz.19.15
Więcej informacji: www.osir.uznam.net.pl, lub Mirosław Matusz
tel. 537 500 889
godz.
09.30 – 12.00 W Bibliotece patriotycznie
warsztaty, zabawy, czytanie, konkursy
zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna
Wstęp wolny
godz.16.30 Wieczór pieśni patriotycznych
w wykonaniu zespołów MDK oraz gości
Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny

11.11. sobota

Halowy Turniej Tenisa Ziemnego
z okazji Narodowego Święta Niepodległości
o Puchar Prezydenta Miasta
godz.
08.00-22.00 kategorie: Open kobiet i mężczyzn, gry deblowe, gry mieszane open
Hala Tenisowa OSiR, ul. Matejki 17
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji: www.osir.uznam.net.pl, lub Mirosław Matusz
tel. 537 500 889
godz. 9.00 70. Parkrun z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Świnoujście
Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
godz.10.00 Uroczysta Msza Święta
Kościół p.w. Chrystusa Króla, Plac Kościelny
godz.11.00 Uroczysta sesja Rady Miasta Świnoujście
Plac Słowiański, Pomnik Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej
Festyn rodzinny
godz.12.00 Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Wojskowej Świnoujście
godz.12.30 Koncert solistów pracowni wokalno – artystycznej MDK
godz.13.00 Quiz „Z miłości do Niepodległości” cz. I
godz.13.10 Pokaz poloneza w wykonaniu grupy tanecznej „Rubiny”
godz.13.20 Koncert solistów Filii MDK Warszów
godz.13.50 Quiz „Z miłości do Niepodległości” cz. II
godz.14.00 Koncert Miejskiego Chóru Dziewczęcego Logos
godz.14.20 Wspólne śpiewanie – koncert w wykonaniu chóru „Kantylena” zespołu wokalnego „Chwaty” oraz solistów Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Plac Wolności
Organizator: Rada Miasta Świnoujście, Prezydent Miasta Świnoujście, 8 Flotylla Obrony Wybrzeża, Miejski Dom Kultury Świnoujście

12.11. niedziela

Halowy Turniej Tenisa Ziemnego
z okazji Narodowego Święta Niepodległości
o Puchar Prezydenta Miasta
od godz.09.00 kategorie: Open kobiet i mężczyzn, gry deblowe, gry mieszane open
Hala Tenisowa OSiR, ul. Matejki 17
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej informacji: www.osir.uznam.net.pl, lub Mirosław Matusz
tel. 537 500 889
godz. Giełda numizmatyczna
09.00 – 11.30 monety, banknoty, odznaczenia, medale, widokówki, znaczki, itp.
Ciastkarnia „Karpatka”, ul. Grunwaldzka 47 a
Organizator: Koło Filatelistyczne w Świnoujściu
Wstęp wolny
godz.
11.00
12.15 Świnoujska Basket Liga – VIII edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie:swibas.pl

14.11.wtorek

godz.09.00 Spektakl dla dzieci pt.: „Karolcia”
godz.10.30 w wykonaniu artystów Narodowego Teatru Edukacji Wrocław
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Narodowy Teatr Edukacji Wrocław
Rezerwacje: tel.: 501 398 876
godz.18.00 Wystawa malarstwa dzieci i młodzieży
uczestników koła plastycznego MDK
Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz.19.30 Wieczór muzyczny
akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

15.11. środa

godz.09.00 Spektakl dla dzieci pt.: „Karolcia”
godz.10.30 w wykonaniu artystów Narodowego Teatru Edukacji Wrocław
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Narodowy Teatr Edukacji Wrocław
Rezerwacje: tel.: 501 398 876
godz. Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
18.15 Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
19.30 Hala SP 1, ul. Witosa
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl

16.11. czwartek

Spektakle dla dzieci
godz.09.00 „Pan Kleks”
godz.10.25 „Pipi”
godz.11.50 „Pan Kleks”
w wykonaniu artystów Narodowego Teatru Edukacji Wrocław
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Narodowy Teatr Edukacji Wrocław
Rezerwacje: tel.: 501 398 876
godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl

17.11.piątek

Spektakle dla dzieci
godz.09.00 „Pipi”
godz.10.25 „Pipi”
godz.11.50 „Zemsta”
w wykonaniu artystów Narodowego Teatru Edukacji Wrocław
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Narodowy Teatr Edukacji Wrocław
Rezerwacje: tel.: 501 398 876
godz.17.00 Otwarcie zbiorowej wystawy fotograficznej pt.:”Magia Moraw”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego,
ul. Piłsudskiego 15
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
Wstęp wolny
godz.17.00 Wieczór poezji i wystawa z okazji 50. lecia Klubu Literackiego
„Na Wyspie”
Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz.17.00 Otwarcie wystawy malarstwa
dorosłych uczestników koła plastycznego MDK Warszów
Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny

18.11.sobota

godz. 09.00 Parkrun Świnoujście
Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.
10.00-14.00 Jarmark Rękodzieła Artystycznego
Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
Organizator: Handlowcy z Pasażu Rondo
Wstęp wolny
godz.12.00 Wykład dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Świnoujściu
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator: Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Wstęp wolny
godz. 14.00 Mecz piłki nożnej – klasa okręgowa Szczecin – Północ
MKS Flota Świnoujście – Błękitni II Stargard
Stadion Miejski, ul. Moniuszki
Organizator: MKS Flota Świnoujście
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie stadionu
godz.17.00 Koncert z okazji 65. lecia powstania
Klubu 8 Flotylli Obrony Wybrzeża
oraz inauguracja obchodów 100. lecia powstania Marynarki Wojennej RP
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Organizator::Klub 8 Flotylli Obrony Wybrzeża, Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Wstęp za zaproszeniami
godz.18.00 Otwarcie wystawy malarstwa Jarosława Eysymonta
Galeria ART. Miejskiego Domu Kultury, ul. Wojska Polskiego 1/1
Organizator: Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Wstęp wolny

19.11.niedziela

godz.
10.00-14.00 Babski Targ
Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
Organizator:Ewa Mechło
Wstęp wolny, opłata za stanowisko – 15 zł
godz.
11.00
12.15 Świnoujska Basket Liga – VIII edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie:swibas.pl
godz. 12.00 IX Bieg Pawła
dystans 12 km, bieg zaliczany do punktacji Międzynarodowej Ligi Biegowej
Miejsce zbiórki: Góra Słowiańska, przedłużenie ulicy Rycerskiej, za pasem granicznym
Organizator: Klub Biegacza Jogging
Więcej na stronie: www.jogging.republika.pl

20.11. poniedziałek

godz.18.00 „Aleppo. Notatki z ciemności”
projekcja filmu dokumentalnego oraz dyskusja
Sala Kameralna MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1
Organizator: Projekt Pociąg do Tolerancji, Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny

21.11. wtorek

godz.15.30 Koncert Melodii Operetkowych
Sanatorium Uzdrowiskowe „Rybniczanka”, ul. Kasprowicza 14
Organizator: Biuro Turystyczne „Wybrzeże”
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Biurze Turystycznym „Wybrzeże”,
ul. Słowackiego 23, tel. 91/321 20 23
godz.19.30 Wieczór muzyczny
akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

22.11. środa

godz. Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
18.15 Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
19.30 Hala SP 1, ul. Witosa
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl
godz. 19.30 „Podróż przez Świnoujście”
Pokaz slajdów o dawnym Świnoujściu w jęz. niemieckim
Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

23.11. czwartek

godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl

25.11.sobota

godz. 09.00 Parkrun Świnoujście
Start – wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego, od strony północnej
Organizator: Parkrun Świnoujście
Więcej na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie
godz.
9.00-14.00 Pchli targ
Targowisko Miejskie „Zielony Rynek pod Zegarem”,
ul. Kołłątaja 4 a
Organizator: Urząd Miasta Świnoujście
Wystawienie stoiska od 1 m2 do 7 m2 – 1,50 zł
godz.16.00 Spotkanie andrzejkowe z wróżbami
Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Organizator: Miejski Dom Kultury w Świnoujściu, Koło nr 1 PZERiI
Wstęp wolny
godz.18.00 Koncert z cyklu Salon Muzyczny
Galeria ART. Miejskiego Domu Kultury, ul. Wojska Polskiego 1/1
Organizator: Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Obowiązują bezpłatne zaproszenia, do odbioru w kasie MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro, pok.317 (dostępne na tydzień przed imprezą)
godz.18.00 Za parawanem tajemnic
montaż słowno – muzyczny z okazji jubileuszu 50. lecia Klubu Literackiego „Na Wyspie”
Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
godz.19.30 Spotkanie z członkami Klubu Literackiego „Na Wyspie”
Sala Kameralna MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1
Organizator: Klub Literacki „Na Wyspie”, Miejski Dom Kultury
Wstęp wolny
godz. 20.00 Zabawa Andrzejkowa
Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Organizator: Miejski Dom Kultury w Świnoujściu, OSP Przytór
Impreza biletowana, informacje Filia MDK Przytór

26.11.niedziela

godz. Giełda numizmatyczna
09.00 – 11.30 monety, banknoty, odznaczenia, medale, widokówki, znaczki, itp.
Ciastkarnia „Karpatka”, ul. Grunwaldzka 47 a
Organizator: Koło Filatelistyczne w Świnoujściu
Wstęp wolny
godz.
11.00
12.15 Świnoujska Basket Liga – VIII edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie:swibas.pl

28.11.wtorek

godz.19.30 Wieczór muzyczny
akordeon i saksofon – Mirosław Sienicki
Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Organizator: Ośrodek Irys
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

29.11.środa

godz.16.00 Andrzejkowe wróżby
program dla dzieci
Filia MDK Karsibór, ul. 1. Maja 40
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
18.15 Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
19.30 Hala SP 1, ul. Witosa
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl

30.11.czwartek

godz.14.00 Wróżby, kabały, przepowiednie
zabawa andrzejkowa dla dzieci
Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Organizator: Miejski Dom Kultury Świnoujście
Wstęp wolny
godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Organizator: Cafe Sonata
Wstęp wolny
godz.19.00 Rekreacyjna Liga Siatkówki – XXXIV edycja
Hala OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego)
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
Więcej na stronie: www.osir.uznam.net.pl
WYSTAWY
Galeria „ART”
ul. Wojska Polskiego 1/1
Czynna od wtorku do soboty 12.00-18.00

– Wystawa malarstwa Jarosława Eysymonta

Filia MDK Przytór
ul. Zalewowa 40
Czynna od poniedziałku do soboty 14.00-19.00

– Wystawa malarstwa dzieci i młodzieży, uczestników koła plastycznego MDK

Filia MDK Warszów
ul. Sosnowa 18
Czynna

– Wystawa malarstwa dorosłych uczestników koła plastycznego MDK Warszów

Miejska Galeria Sztuki Współczesnej Miejsce Sztuki 44
ul. Armii Krajowej 13
czynna: od poniedziałku do piątku
w godz. 12:00 – 17:30

– Wystawa malarstwa Jose Garcii y Masa

 

Galeria “99”
Pasaż Żeglarski, ul. Boh. Września 83/10
Czynna: poniedziałek – piątek 10.00-17.00, sobota 10.00-14.00
– Malarstwo, grafika, rysunek i biżuteria Ewy Tomczak oraz Jacka Walczaka
Muzeum Rybołówstwa Morskiego
Plac Rybaka 1
Czynne
wtorek – niedziela 9.00 – 17.00
poniedziałek – nieczynne
www.muzeum-swinoujscie.pl
Stałe ekspozycje
– Historia miasta: przedwojenne i powojenne Świnoujście
– 100 lat temu na plaży
– Fauna i flora mórz i oceanów
– Sprzęt rybacki połowowy
– Instrumenty i pomoce nawigacyjne
– Złoto Bałtyku
– Historia polskiego rybołówstwa dalekomorskiego
– Żywa rafa koralowa
Wystawa:
– Mistrzowskie jak rzadko, które…ogrody Petera Josepha Lenne w Polsce

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
ul. Piłsudskiego 15
Czynna od poniedziałku do piątku 11.00 – 19.00
Galeria czynna: poniedziałek – piątek godz. 13.00 – 19.00, w środę godz.11.00 – 15.00
– Zbiorowa wystawa fotograficzna pt.:”Magia Moraw”

Fort Anioła, ul. Jachtowa
Czynne codziennie 10.00 – 16.00
www.fortaniola.pl
Stałe ekspozycje
Nowość – Kopalnia Bursztynu
oraz
– Wystawa broni palnej członków Stowarzyszenia Kolekcjonersko-Strzeleckiego „ Kaper”

Fort Zachodni – Muzeum Historii Twierdzy Świnoujście, ul. Jachtowa 1
Czynne codziennie 10.00 – 19.00
www.fortzachodni.pl
Stała ekspozycja
Historia twierdzy Świnoujście

Fort Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża, ul. Bunkrowa 2
Czynne codziennie10.00- 18.00
www.fort-gerharda.pl
– Świnoujska Twierdza na przestrzeni wieków – wyposażenie i uzbrojenie żołnierzy stacjonujących w Twierdzy Świnoujście
– 1000 lat twierdzy Ujścia Świny
Podziemne Miasto na Wyspie Wolin,
tereny leśnie – ul. Wolińska, zjazd przy przystanku kolejowym Świnoujście – Przytór
wejścia od poniedziałku do piątku punktualnie o 15.00,
w soboty i niedziele o godzinach 12:30 oraz 15:00
www.podziemne-miasto.pl

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany programu

Dodaj komentarz