Ośrodek Wypoczynkowy Bryza

kom. 501475975 tel. 91 321 24 91

bryza@hotele-tur.com.pl

OW Bryza

Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowy BRYZA położony jest w zacisznej dzielnicy, w pobliżu centrum Świnoujścia oraz samochodowych przejść granicznych do niemieckich miast Garz i Ahlbeck. Ośrodek posiada dogodne połączenie środkami komunikacji miejskiej z nadmorską promenadą.

Dysponuje 116 miejscami noclegowymi w 50 pokojach 1, 2 i  3  osobowych o różnorodnym standardzie, wyposażonych w lodówki i telewizję kablową, z pełnym dostępem do bezprzewodowego Internetu. Ośrodek posiada restaurację oraz świetlicę ze stołem do ping-ponga. Teren wokół obiektu jest bezpieczny, monitorowany, ogrodzony, wraz z wydzielonymi stanowiskami do parkowania samochodów oraz boiskiem do siatkówki i koszykówki.

OW Bryza jest idealnym miejscem na wycieczki szkolne, kolonie, wczasy rodzinne oraz  dla miłośników aktywnego wypoczynku. Bliskość ścieżek rowerowych prowadzących przez najciekawsze turystycznie zakątki uzdrowiska, malownicze krajobrazy Wolińskiego Parku Narodowego oraz przepięknie położone i profesjonalnie przygotowane trasy, wzdłuż niemieckiego wybrzeża, przyciągają amatorów turystyki rowerowej. Rowery można wypożyczać w naszym obiekcie. Wypożyczamy również sprzęt plażowy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową OW BRYZA, gdzie znajdziecie Państwo aktualne cenniki i promocje.

DSC_0061 DSC_0076 DSC_0118 DSC_0129 DSC_0161 DSC_0179 DSC_0192